انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دادا بده تراشکار راحت برات میسازه خشاب ای تی خیلی سادست اینجوری بصرفه تره
دوستان کسی ساچمه بی اس آ الیت سراغ نداره کالیبرش فرقی نمیکنه به یه نفر بدهکارم باید براش جور کنم
نیازمند فنر نخجیر دیانا 350 هستم.اگه کسی جایی سراغ داره بگه که کارم گیره.
(2013-08-22 06:50 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تهران تراشکار خوب سراغ ندارم و اینچا خیلی هم گران میگیرند .
شما تراشکار سراغ دارید بدید برای من بسازه من هزینه اش را تقدیم کنم ؟
(2013-08-22 08:55 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 قبضه توی فروشگاه سایت هست .

(2013-08-22 06:50 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محسن جان خشاب ساختن کار راحتی نیست اینکار نیاز به ابزار دقیق داره و حتی با فرز هم فوق العاده دردسرش زیاده .Khansariha (8)

دلیلش هم لبه های هست که ایندکس با اونها در تماسه و خشاب رو میچرخونه کمی دقت نداشته باشه سوراخار رو بروی هم قرار نمیگیرن سوزن از بینشون رد نمیشه و باعث خرابی ساچمه و عدم دقت میشن .
(2013-08-22 09:34 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-22 08:55 AM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که هرچی گشتم پیدانکردم.بیزحمت لینکش رو برام بذار
(2013-08-22 09:34 AM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محسن جان خشاب ساختن کار راحتی نیست اینکار نیاز به ابزار دقیق داره و حتی با فرز هم فوق العاده دردسرش زیاده .Khansariha (8)

دلیلش هم لبه های هست که ایندکس با اونها در تماسه و خشاب رو میچرخونه کمی دقت نداشته باشه سوراخار رو بروی هم قرار نمیگیرن سوزن از بینشون رد نمیشه و باعث خرابی ساچمه و عدم دقت میشن .
دادا مسیح من تا حالا 12 خشاب برای ای تی ساختم البته حق با شماست اما من خودم دو سال با سی ان سی کار کردم و هرکسی که استاد کار باشه به راحتی میتونه این خشاب رو بسازهKhansariha (8)
hellboy عزیز دونه ای چند در میاد ؟ شرمنده من نمیتونم پیغام بدم برای همین اینجا میپرسم .
والا دادا من با دستگاه دوستم اونارو ساختم و همشون برای دوستانی مثل شما بود اما متعصفانه دوستم دستگاهشو فروخت یک سی ان سی کاملا اتوماتیک داشت که فقط بهش نقشه میدادی حیف چیزی بود وگر نه خودم در بس در خدمت بودم و تقدیم میکردم اما اگه نتونستین تراشکار ماهر پیدا کنید بگین تا به یه اشنا بدم براتون بسازه کارش عالیه قیمتم نمیدونم والا من دونهای 40 دادم که 10 تومن متریال میبردKhansariha (8)

شیراز موجوده با قیمت حدود 35 تا 40 تومن
لینک مرجع