انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نیازمند دیانا 52 بقیمت 700_800 ب شرط دقت و قدرت
(2016-10-11 01:45 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا ۳۵ کالیبر ۵/۵ اینجا سراغ دارم ۷۰۰ ت ، سالم و قوی کم کارکرد

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
(2016-10-11 01:45 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

دیانا 54 کالیبر 4.5 فوق العاده تمیز 950 تومن
سلام
نیازمند لول اوانیکس مدل بیلیزارد هستم
(2016-10-11 09:09 PM)amirz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نیازمند لول اوانیکس مدل بیلیزارد هستم

دوست عزیز تو ایران لوله به صورت جدا نمیفروشن ممنوع هست. مگه اینکه اسلحه از الماس خریده باشین گارانتی تعویض قطعات داشته باشه اگه لول اسلحتون مشکل داشته باشه براتون عوض میکننKhansariha (8) قیمت هم 2سال پیش بین 600 تا 650 بود موفق باشین.
سلام کسی 52 یا 54 سراغ نداشت؟؟؟
Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان من یه مقدار کم گریس پایه مس یا شبیه اون برای تیونینگ تفنگ میخواستم هر کس داره یا ادرس جایی که میفروشن رو میدونه ممنون میشم به من اطلاع بده. با تشکر
سلام سوماترا آکبند کسی سراغ داره...؟؟؟قیمت لطفا...ممنون
با سلام
دوستان دمباله یه نخجیر تک لول دست دوم هستم
دوستان اگه قیمت دارن ممنون میشم تو خصوصی اطلاع بدنKhansariha (8)
با سلام
نیازمند دیانا 56 به شرط تمیز بودن هستم
لینک مرجع