انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مرسی از لطفتون
خبرش رو خواهم داد
باسلام خدمت دوستان
بنده دنبال یک عدد شادو IGT کالیبر 4/5 اکبند هستم واز عزیزانی که سراغ دارند شماره تماس , آدرس فروشنده روبنده اطلاع دهند باتشکرKhansariha (8)Khansariha (8)
دوستان سلام ، یکی از دوستان ما در خطه جنوب (استان هرمزگان البته اون قسمتی که به استان بوشهر و عسلویه نزدیکه (بستک) نیاز به واشر سرپیستون هاتسان 125 داره ؟ کسی جایی سراغ نداره و قیمت رو هم داشته باشه ، البته شیراز باشه بهتره برای ارسال و دریافتش

ممنون Khansariha (8)
خریدار یه دیانا 34 کالیبر 4.5 هستم با قیمت مناسب
ديانا34 صفر بخواي تو شهرمون يه مغازه آشنا دارم تا1050/1100شايد بهم بده_اگر كمكي ازم ساختست درخدمتم
تهران همین قیمت هست .
(2013-07-03 09:06 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ديانا34 صفر بخواي تو شهرمون يه مغازه آشنا دارم تا1050/1100شايد بهم بده_اگر كمكي ازم ساختست درخدمتم

عذر ميخوام ديانا36بود آخه قنداقش تا كپشه همش 36و34رو اشتباه ميكنم_بله تهران بايد ارزانتر باشه اينجا 200گاها300رو دياناها اضافه ميكنند كه خوب اين از آشناهاي دوره و به قيمت ميده بهم مثلا
سلام
من دنبال ویشو 85 هستم اگه باشه نو یا کار کرده کسی سراغ داشتپخ بده
ممنونKhansariha (8)
باسلام .خدمت اون دوستمون که شادو igt میخواستن تو سایت sems.irهستKhansariha (8)
دوستان کسی دوپایه سراغ داره اصل و گرون نمیخوام
لینک مرجع