انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حریدار بوکانیر کالیبر 4.5 هستم
سلام دوستان ميخواستم راهنمايي كنيد كه ازين مارك ترك ( هِدِف ارمز) عكس عقرب و اسب و كمان حك شده روش هشت تير دستكش كسي استفاده كرده و از لحاظ كيفيت در رنج شش ميليون تومان با جواز مناسبه؟پنجاه تير بدون گير درجا باش شليك كردم
اينم لينك عكسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-02 02:27 AM)Ahmadb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ميخواستم راهنمايي كنيد كه ازين مارك ترك ( هِدِف ارمز) عكس عقرب و اسب و كمان حك شده روش هشت تير دستكش كسي استفاده كرده و از لحاظ كيفيت در رنج شش ميليون تومان با جواز مناسبه؟پنجاه تير بدون گير درجا باش شليك كردم
اينم لينك عكسش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست گرامي.شما اگه فقط در يك تايپك مرتبط هم سوالتون رو مطرح بكنيد-دوستان مطلع راهنمايي لازم رو ميكنن.احتياجي به مطرح كردن در چند تايپك با موضوعات مختلف و غير مرتبط(مثل اين تايپك) نيست.Khansariha (8)Khansariha (256)
همچنان خریدار دوربین اپتیما 3*9 هستم
Khansariha (8)
سلام دوستان نیازمند دوربین دهنه 32 هستم تر جیحا سنتر باد.
سلام.دوستان.لطفا قیمت دقیق آزاد آکار خشک تک ماشه سوار در بازار رو میخواستم
با سلام
از 7.5 تا 8.5 بستگی داره از کدوم شهر بگیری
با سلام به همه دوستان .. من به شدت دنبال پایه دوربن دیجیتال برای فیلمبردای از ریتایکل هستم .. نمیدونم کدو صفح تخصصیش برای فروشه
یکی از دوستان داره میخره از من قیمت دقیق بازارش رو خواسته.دوستان اگر قیمت دقیق دارن بفرمایند.قیمت مغازه دار نمیخوام.قیمت واقعی
سلام دوستان

سایت ایران تلسکوپ موجود داره و مدل MicroStage ll رو 300 میده البته قیمت جهانی بالایی هم داره

(2015-10-08 12:22 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول :با سلام به همه دوستان .. من به شدت دنبال پایه دوربن دیجیتال برای فیلمبردای از ریتایکل هستم .. نمیدونم کدو صفح تخصصیش برای فروشه

سلام دوستان

سایت ایران تلسکوپ موجود داره و مدل MicroStage ll رو 300 میده البته قیمت جهانی بالایی هم داره

(2015-10-08 12:22 AM)hunter extreme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote]با سلام به همه دوستان .. من به شدت دنبال پایه دوربن دیجیتال برای فیلمبردای از ریتایکل هستم .. نمیدونم کدو صفح تخصصیش برای فروشه

سلام دوستان

سلام دوستان

[quote='hunter extreme' pid='249395' dateline='1444251146']

[quote]با سلام به همه دوستان .. من به شدت دنبال پایه دوربن دیجیتال برای فیلمبردای از ریتایکل هستم .. نمیدونم کدو صفح تخصصیش برای فروشه
لینک مرجع