انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نیازمند بست لوله هاتسان AT44 ، دوستان اگه کسی برای فروش داره و یا جای دیگه سراغ داره بهم خبر بده ،
Khansariha (8)
(2014-11-14 06:23 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار شادو گپ فلزی دست دو فرق نداره اوراق باشه فقط لوله صاف باشه. یا کرال اک یا دست دوم قنداق سراخ دار حتما 4.5 باشه .برای افت کشی.ممنون

Khansariha (226)Khansariha (226)
خریدار کپسول حداقل 10 لیتری 300 بار فولادی و صد البته با دارا بودن شیر 300 بار
با سلام

خریدار وایرخ 100 شرودد ، قنداق اسپرت چوب گردو ، اکبند
FAC
نیازمند کپسول فولادی 6لیتر 300بار سال بالا هستمKhansariha (8)
سلام. خریدار کپسول فولادی 3 لیتری اک یا دست دوم سال بالا با شیر 300بار ممنونم
سلام. نیازمند ایر استریپر هاتسان هستم اگر دوستان سراغ دارن ما را خبر کنن ممنون میشم.
سلام به دوستان . ادرس یا شماره تماس شرکتهای معتبری که وارد کننده تجهیزات هوای فشرده و کپسولهای فشار بالا هستند .چند تایی که سرچ کردیم نتیجه نگرفتیم.( خصوصی اطلاع بدین ممنون میشم )
(2014-11-14 06:32 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند بست لوله هاتسان AT44 ، دوستان اگه کسی برای فروش داره و یا جای دیگه سراغ داره بهم خبر بده ،
Khansariha (8)
صادق من یکیشو دارم فابریک .فقط هزینه پستیشو بده برات بفرستم خخخخKhansariha (8)
بهنام جان اون یه دونه رو بهش بده. کم مونده بود سر این بست منو بفرسته ترکیه.
لینک مرجع