انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی از این طرح هارد کیس سراغ داره برام پیام بزاره ممنون.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-06-02 01:08 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی از این طرح هارد کیس سراغ داره برام پیام بزاره ممنون.

امین جون اینا هارد کیس نیست

کیف طرح هست
کوهسار داره

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
سلام احسان جان اره میدونم قبلا ازش داشتم چون داخلش ابرش مدل شونه تخم مرغی هست بهتر هست از مدل های دیگه. کوهسارم نداره دیدم Khansariha (8)
(2017-06-03 12:13 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام احسان جان اره میدونم قبلا ازش داشتم چون داخلش ابرش مدل شونه تخم مرغی هست بهتر هست از مدل های دیگه. کوهسارم نداره دیدم Khansariha (8)
چرا هارد کیس هاتسان بر نمیداری؟
۱۰۰ تومن قیمتشه...ابرش هم شونه تخمه مرغیه

کیف میخواستم که راحت کوه هم میرم بندازم رو دوشم ببرم بعد پهنای کیس هاتسان 24 سانته اسلحه من پهناش 25 سانت کلا جور درنمیاد. این کیف طرح هارد کیس ها خیلی عالی هستن Khansariha (8)
سلام به همه دوستان.من یک تپانچه گازی sp1میخوام.قیمت بازار خیلی بالاست.کسی می‌تونه راهنمای کنه من به قیمت تر بخرم.ممنون میشم.حتی کارکرده تمیزم باشه میخواهم .۴.۵بشه
کلت ای پی۱ میخوام۴.۵

خصوصی پیام بدید ممنون
(2017-06-04 12:33 PM)عشق نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان.من یک تپانچه گازی sp1میخوام.قیمت بازار خیلی بالاست.کسی می‌تونه راهنمای کنه من به قیمت تر بخرم.ممنون میشم.حتی کارکرده تمیزم باشه میخواهم .۴.۵بشه
کلت ای پی۱ میخوام۴.۵

خصوصی پیام بدید ممنون

سلام توشیپور کرج یک cp1گذاشته برای فروش.
دوستان عزیز وققتون بخیر.
کسی اگه سلاح spa p10 رو داره. خصوصی یه پیام به بنده بنده. چندتا سوال داشتم. ممنون
سلام.یه نخجیر دو بسیار کم کار از مشهد میخام...
تلنبه بول دست دوم تمیز کسی داشت یه خبر به ما بده

یا علی

لینک مرجع