انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان نیازمند کپسول 6 لیتری فشار کاری300 باردر حد نو هستم حداکثر سال تولیدش مال دو سه سال پیش و ترجیحا هم فولادی باشه البته ی سری لوازم جانبی پی سی پی هم میخوام ولی فعلا در اولویتم کپسول هستش
ممنون

سلام دوستان نیازمند کپسول 6 لیتری فشار کاری300 باردر حد نو هستم حداکثر سال تولیدش مال دو سه سال پیش و ترجیحا هم فولادی باشه البته ی سری لوازم جانبی پی سی پی هم میخوام ولی فعلا در اولویتم کپسول هستش
ممنون
سلام خریدار دیانا 56 یا 54 یا وایرخ 97 هستم البته در حد اک و بدون خط و خش با تشکر
سلام دوستان خریدار یک قبضه سلاح بنجامین دیسکاوری کالیبر 5.5 میباشم لطف پیام خصوصی شودKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (399)Khansariha (214)
خریدار قنداق فابریک نخجیر3
اگه جایی تهران قنداق سازی میشناسید که بشه ازش به قیمت خوبی به صورت دسته دوم گرفت
ادرسش بدید ممنون میشم
(2015-07-10 06:52 AM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه جایی تهران قنداق سازی میشناسید که بشه ازش به قیمت خوبی به صورت دسته دوم گرفت
ادرسش بدید ممنون میشم

خیابان فردوسی پاساژ نیکان قنداق سازی هست یه سری بزن اونجا.
خریدار دیانا52 5.5Khansariha (8)
(2015-07-10 06:57 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-10 06:52 AM)saintman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادرسش بدید ممنون میشم

خیابان فردوسی پاساژ نیکان قنداق سازی هست یه سری بزن اونجا.

اونجا یخورده قیمتش بالاست اگه جایی با قیمت مناسب میشناسید ممنون میشم
سلام مخزن و ریگلاتور والتر دومیناتور 1250 گیر میاد آیا؟ قیمتشم در صورت موجودی برام تو خصوصی بفرستید بیشتر ریگلاتور مد نظرمهKhansariha (48)
دوست عزیز مخزن والتر همون مخزن دیاما پی 1000 هست که قبلا موجود بود نوش حدود یک تومن کار کرده حدود 700 تو بازار قیمت داشت
دوستان نیازمند کپسول 6 لیتری فلزی تاریخ از 2008 به بالا تمیز وبدون دستکاری وشرطی با قیمت مناسب و 300 بار کاری هستم .ممنون
لینک مرجع