انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-02 09:12 PM)fffffggggg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان من ...............
دوستان اگه کسی خواست یه قیمت بگیره من زیر قیمت بازار در خدمتش هستم Khansariha (256)
دوست عزیز برای اعلام فروش هر وسیله ای حتما باید تقاضای باز کردن تاپیک را از مدیر فروش سایت داشته باشید و اعلام بدون هماهنگی خلاف مقررات محسوب شده و اخطار را در بر دارد با توجه به تازه واردی شما به یک تذکر بسنده میکنیم . لطفا دقت نمائید پست شما حذف میشود . متشکرم
در تایید فرمایش علی آقا از دوستان تقاضا دارم قوانین خرید و فروش در سایت رو رعایت کنند و حتما برای ایجاد تاپیک ویژه با مدیر فروش هماهنگ کنند تا نظم موجود در خرید و فروشها رعایت بشه
با تشکر
خریدار لوله گامو ترجیحا هانتر 1250 کالیبر 4.5 اگر نبود به شادو 1000هم راضی میشیم . اگه گپ هم شکسته بود عیبی نداره. فقط تاب نداشته باشه.Khansariha (172)
سلام دوستان کسی می تونه یه دوربین سنتر 4*16=40 برام خریداری کنه وبا پست بفرسته شهرستان
(2013-09-03 01:33 PM)ilamfalconry نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی می تونه یه دوربین سنتر 4*16=40 برام خریداری کنه وبا پست بفرسته شهرستان

به آقا مسیح دوست عزیزمون و مدیریت محترم سایت پیام بدید .چنانچه ایشان قبول زحمت کنند و فرصت داشته باشند حتما براتون انجام میدن
نیازمند اتی ۴۴ تاکتیکال

اولیت ۴.۵ بعد ۵.۵
دوستان سلام

خوشحالم که در این انجمن ثبت نام کردم و با دنیای سلاح های بادی بیشتر آشنا شدم

بنده میخوام یه سلاح بادی خریداری کنم منتهی تمام بودجه ام 500 هزار تومن هستش

در ضمن یک عدد دوربین گامو هم دارم که روش نصب خواهم کرد

ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن که با این قیمت بهترین سلاح از نظر دقت ، قدرت و زیبایی کدوم سلاح هستش ( نو یا دسته دوم )

با آرزوی توفیق برای تمامی شما کاربران عزیز انجمن
(2013-09-04 08:26 PM)anvari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام

خوشحالم که در این انجمن ثبت نام کردم و با دنیای سلاح های بادی بیشتر آشنا شدم

بنده میخوام یه سلاح بادی خریداری کنم منتهی تمام بودجه ام 500 هزار تومن هستش

در ضمن یک عدد دوربین گامو هم دارم که روش نصب خواهم کرد

ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن که با این قیمت بهترین سلاح از نظر دقت ، قدرت و زیبایی کدوم سلاح هستش ( نو یا دسته دوم )

با آرزوی توفیق برای تمامی شما کاربران عزیز انجمن

دوست عزیز بهتر بود اینجا عنوان میکردید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متشکر ..... دو روزی بود تو انجمن میچرخیدم اما این تاپیکو ندیده بودم

با عرض پوزش از مدیران و کاربران محترم ...
خریدار واشر سه گل اصلی سر سیلندر دیانا 52 هستم
لینک مرجع