انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-30 10:48 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگر کسی اطلاعی از قیمت دوربین مئوپتا مدل 42*9-3 مئوپرو رتیکل bdcیا 50*12-4 مئوپرو رتیکل z-plexداره اطلاع بده ممنون میشم ونهایتا اگر کسی شماره تورج عزیز رو داره اطلاع بدهKhansariha (8)
(2013-09-30 03:49 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
نیازمند چاقوی شکاری کوچک و جم و جور برای پرنده شهر خودمان گشتم با کیفیت ندیدم و قیمت ها بالا بود و قیمت هم حد اکثر تا 30 تومان اگر دوستان لطف کنند متشکر می شوم

کسی سراغ نداشت دوستان؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-10-01 07:57 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-30 03:49 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
نیازمند چاقوی شکاری کوچک و جم و جور برای پرنده شهر خودمان گشتم با کیفیت ندیدم و قیمت ها بالا بود و قیمت هم حد اکثر تا 30 تومان اگر دوستان لطف کنند متشکر می شوم

کسی سراغ نداشت دوستان؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دوست عزیز Khansariha (8)
تا 30 تومان از چاقوهای چینی می تونی بخری . پیشنهاد من اینه که نهایت 20 تومان دیگه بزار روش مدل کوچیک گربر رو بگیر . Khansariha (8)
سلام
دوستان یکی از کاربران گل سایت به اسم اقای ایزدی یک عدد at44 لانگ دارند که به خاطر اینکه مخزن لانگ از مخزن مدل معمولی بلندتر هست امکان بستن سایلنسر روی لوله رو ندارند به همین دلیل تصمیم گرفتند که مخزن رو با مخزن مدل معمولی که کوتاه تر هست تعویض کنند واسه همین دنبال یه مخزن at44 معمولی برای خرید هستند من به ایشون پیشنهاد دادم که این مساله رو توی سایت مطرح کنند چون فکر میکنم دوستان زیادی باشند که at44 معمولی دارند و به دنبال بزرگ کردن مخزن برای گرفتن تعداد شات بیشتر (حدود 30 تا) میباشند حتی خود من وقتب at44 داشتم خیلی دنبال مخزن bt65 بودم که بندازم روش و تعداد شات بیشتر بگیرم که خوب جور نشد حالا این موفعیت برای دوستانی که تمایل دارند مخزن بزرگ روی at44 بندازند و تعداد شات بیشتر بگیرند و بستن سایلنسر واسشون مهم نیست پیش اومده که مخزن خودشون رو با مخزن بزرگتر اقای ایزدی تعویض نمایند دوستانی که تمایل به این کار دارند به من پ.خ بزنند تا شماره اقای ایزدی رو بدم مستقیما با هم واسه چگونگی تعویض صحبت کنند در ضمن اگر کسی از دوستان مخزن مدل معمولی واسه فروش هم سراغ داشت یه خبر بده چون اگر تعویض نشد مصمم به خرید مخزن معمولی میباشند
در ضمن نام کاربری ایشون مشکل پیدا کرده واسه همین نتونستن وارد سایت بشن واسه همین من واسشون مطلب رو نوشتم
در ضمن مخزن مدل لانگ همون مخزن bt65 وگالاتین هست.
(2013-10-01 08:16 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان یکی از کاربران گل سایت به اسم اقای ایزدی یک عدد at44 لانگ دارند که به خاطر اینکه مخزن لانگ از مخزن مدل معمولی بلندتر هست امکان بستن سایلنسر روی لوله رو ندارند به همین دلیل تصمیم گرفتند که مخزن رو با مخزن مدل معمولی که کوتاه تر هست تعویض کنند واسه همین دنبال یه مخزن at44 معمولی برای خرید هستند من به ایشون پیشنهاد دادم که این مساله رو توی سایت مطرح کنند چون فکر میکنم دوستان زیادی باشند که at44 معمولی دارند و به دنبال بزرگ کردن مخزن برای گرفتن تعداد شات بیشتر (حدود 30 تا) میباشند حتی خود من وقتب at44 داشتم خیلی دنبال مخزن bt65 بودم که بندازم روش و تعداد شات بیشتر بگیرم که خوب جور نشد حالا این موفعیت برای دوستانی که تمایل دارند مخزن بزرگ روی at44 بندازند و تعداد شات بیشتر بگیرند و بستن سایلنسر واسشون مهم نیست پیش اومده که مخزن خودشون رو با مخزن بزرگتر اقای ایزدی تعویض نمایند دوستانی که تمایل به این کار دارند به من پ.خ بزنند تا شماره اقای ایزدی رو بدم مستقیما با هم واسه چگونگی تعویض صحبت کنند در ضمن اگر کسی از دوستان مخزن مدل معمولی واسه فروش هم سراغ داشت یه خبر بده چون اگر تعویض نشد مصمم به خرید مخزن معمولی میباشند
در ضمن نام کاربری ایشون مشکل پیدا کرده واسه همین نتونستن وارد سایت بشن واسه همین من واسشون مطلب رو نوشتم
در ضمن مخزن مدل لانگ همون مخزن bt65 وگالاتین هست.

من اقای ایزدی رو میشناسم اهل ساری هستن و از گلهای روزگارKhansariha (8)... دوستان خواهشا اگر کسی میتونه بهشون کمک کنه من ممنونش میشمKhansariha (8)Khansariha (8)
قطر مخزنها با هم فرق میکنن همچنین دهانه والو و سوزن وگرنه من تعویض میکردم با ایشون
دوستان من از یکی دو نفر پرسیدم گفتند میخورن به هم حالا اگه کسی اطلاعات دقیق داره لطف کنه که اگه نمیشه این دوستمون بیخودی به دردسر نیوفته.
بازم ممنون و متشکر
تو این تاپیک توضیح میدم دلیلشوKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان

پست شما ویرایش شد.
اخطار.
اقای محمدی دوست عزیز خرید فروش فشنگ توی فروم عملی غیر قانونیه لطفا" رعایت کنید .
لینک مرجع