انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
خیر بزرگوار، برای یکی از دوستان میخوام تهیه کنم. ایشون توی هیچ سایتی عضو نیستند و علاقه ای هم به انجمن ها و کلاً اینترنت نداره. خرید یک عدد سایلنتر رو به بنده واگذار کردند. البته تازگیها رفته تو نخ اف ایکس 400 Khansariha (266)Khansariha (266)
احتمالا دیانا رو بفروشه و اف ایکس 400 بخره
جناب ضیایی آیا شما جایی رو سراغ داری که سایلنتر دیانا داشته باشن
(2015-08-22 06:03 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درخواست خرید سایلنتر برای دیانا پی 1000 دارم. اگه راهنمایی کنیدممنون می شوم
از سایلنسر فابریک اوانیکس میشه برای پی1000استفاده کرد. یکی از دوستان استفاده کرد واقعا عالی بود. اهواز فروشگاه آقای صابری موجود دارن
مغازه اقالو سایلنسر فابریک پی هزار داره
رزوه های سایلنترها با هم یکی هست؟ یعنی امکان نصب سایلنتر اوانیکس یا هاتسان روی دیانا وجود داره؟؟؟!!!!

آدرس فروشگاه آقای صابری رو هم لطفاً برام پ خ کنید
سپاس
من از آقالو سایلنسر گرفتم 120 فابریک نیست ساخت خودشونه اوایل خوب بود رو دقتم تاثیر منفی نداشت ولی چند روز پیش داخلی ترین قطعش لق شده بود باز کردم یکم سفتش کردم نمیدونم همشون اینجورین یا نه. در کل راضیم
(2015-08-22 07:33 PM)gamocfr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از آقالو سایلنسر گرفتم 120 فابریک نیست ساخت خودشونه اوایل خوب بود رو دقتم تاثیر منفی نداشت ولی چند روز پیش داخلی ترین قطعش لق شده بود باز کردم یکم سفتش کردم نمیدونم همشون اینجورین یا نه. در کل راضیم

همشون همینطوری هستن من ۷ تا دیدم همینطوری بودن یک بار هم رفتم گفتم بهشون ، گفت چسب بزن .....
خوب یه بوش میذاشت فضای خالی رو پر کنه چه کاریه آخه!!! خیلی ساده هست یدونه واشر توش داره بنظر من ۱۲۰ ارزش نداره . باز کردنش هم که مکافاته انگار جوش دادن :\
(2015-08-22 07:50 PM)saheb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-22 07:33 PM)gamocfr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همشون همینطوری هستن من ۷ تا دیدم همینطوری بودن یک بار هم رفتم گفتم بهشون ، گفت چسب بزن .....
خوب یه بوش میذاشت فضای خالی رو پر کنه چه کاریه آخه!!! خیلی ساده هست یدونه واشر توش داره بنظر من ۱۲۰ ارزش نداره . باز کردنش هم که مکافاته انگار جوش دادن :\

درسته شاید ارزشش از 120 کمتر باشه ولی خوب گزینه دیگه ای هم نداریم که مجبوریم باهمین بسازیم
سلام نیازمنده فنر دستساز تک لول نخجیر هستم البته با جنس خوب و شرط کار میخوامKhansariha (8)
(2015-08-22 06:58 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیر بزرگوار، برای یکی از دوستان میخوام تهیه کنم. ایشون توی هیچ سایتی عضو نیستند و علاقه ای هم به انجمن ها و کلاً اینترنت نداره. خرید یک عدد سایلنتر رو به بنده واگذار کردند. البته تازگیها رفته تو نخ اف ایکس 400 Khansariha (266)Khansariha (266)

برارد علوی اقا صادق قرنجکی برای یکی از دوستانشون از سایت خودمان تهیه کرد که تو دقت اسلحه هم تاثیر نگذاشته معمولا سایلنسر هایی که تو بازارن روی دقت سلاح تاثیر میزارن یه پیام خصوصی بده اگر بتونه کارتون رو راه میندازه Khansariha (8)
(2015-08-22 09:01 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-22 06:58 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برارد علوی اقا صادق قرنجکی برای یکی از دوستانشون از سایت خودمان تهیه کرد که تو دقت اسلحه هم تاثیر نگذاشته معمولا سایلنسر هایی که تو بازارن روی دقت سلاح تاثیر میزارن یه پیام خصوصی بده اگر بتونه کارتون رو راه میندازه Khansariha (8)

البته برادر نمونه دست ساز هستش نمونه تو بازار روی دقت سلاح تاثیر بد میزارهKhansariha (8)
سلام
خریدار فشنگ خارجی برای 270 یا همون نخجیر 3 ترجیحا وزن 130 گرین
کسی داشت پیغام بده
ارادت
لینک مرجع