انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان دنبال ساچمه گاموپروهانتر (در صورت وجود گامو پرومگنوم با کیفیت خوب) هستم ، برای سلاح دیانا 35 کالیبر 5.5
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-06-30 06:54 AM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من سايلنسر وايرخ 80 ميخواستم
اگه كسي داره اطلاع بده

سلام
دوست عزیز سایلنسر روی وایرخ 80 تاثیری نداره . Khansariha (226)
با تشکر از تیم مدیریت بابت دقت و حساسیت در مسائل پیش آمده قبل.Khansariha (8)Khansariha (8)
خریدار یک سلاح بادی دست دوم کالیبر 4.5 با قیمت 650 تومن به پایین.
cfx, cfr, diana35, 34 ,36 ,45, 27, 31 وایرخ80
(2013-06-30 12:53 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شد؟؟؟؟؟Khansariha (367)Khansariha (367)

برا کسی می خوای یا خودت سید؟؟؟؟
(2013-06-30 02:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-30 12:53 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای خودمه احسان جان...فعلاً دارم روی اون دستگاه فکر میکنم اگر منتفی شد همه ی پولم رو میذارم برای اسلحه...
Khansariha (8)
(2013-06-30 03:25 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-30 02:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای خودمه احسان جان...فعلاً دارم روی اون دستگاه فکر میکنم اگر منتفی شد همه ی پولم رو میذارم برای اسلحه...
Khansariha (8)

اونوقت احیانا یه مورد مناسب که همشهری هم بود تو سایت موجود نبود؟؟؟؟؟

تصمیمت رو قطعی کن..اینجوری هم از دستگاه وا میمونی هم از اسلحه.....
سلام دوستان
دنبال يه دوربين ارزون قيمت و معمولي برا گامو دلتا هستم
فقط چشمي دوربين از 32 كمتر نباشه
از دوستان كسي سراغ داشت با قيمتش برام پيام خصوصي كنه
ممنون
(2013-07-01 12:16 PM)عمو نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
واشر پیستون 27 میخوام.البته اصل
واسه شادو هزارم
لطفا یک نفر رو که شما اساتید بهش اطمینان دارید رو معرفی کنید تا باهاش تماس بگیرم و صحبت کنم .چون همه میدونید این جورچیزها رو فقط باید از جاها و افراد آشنا و مورد اطمینان تهیه کرد.به نظر من این انجمن بهترین جا برای معرفی افراد قابل اعتماد و منصف در مورد قطعات و لوازم است.
ممنون

شیراز به قیمت 27 هزار تومن سراغ دارم اگر خواستید بهم خبر بدید تا برم براتون تهیه کنم و تا هفته آینده بفرستم...Khansariha (8)
ببخشید اشتباه تایپی شد: 25 هزار تومن. البته حدود 5تومن هم هزینه ی ارساله...
آقا با تبریک جهت بازگشایی دوباره تاپیک
آقایون دنبال یه اوانیکس ar6 با کلیه تجهیزات دست دوم تمیزهستم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع