انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان تا حالا کسی از ساعتی که تو سایتی هست که آقایnobody2000آدرسش را گذاشته داشته؟قیمتش280تومنه؟درسته؟مثل اینکه بالستیک هم محاسبه میکنه.
ببخشید نمیدونم این سوالاتم را کجا بگم.Khansariha (8)
(2013-08-27 10:56 AM)MARI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تا حالا کسی از ساعتی که تو سایتی هست که آقایnobody2000آدرسش را گذاشته داشته؟قیمتش280تومنه؟درسته؟مثل اینکه بالستیک هم محاسبه میکنه.

من خودم میخواستم بخرم . زنگ زدم گفت تموم کردیم و الان تقلبیش تو بازار به این قیمته و خیلی بی کیفیته . اصلی این ساعت الآن 550 تومنه . Khansariha (256)
(2013-08-27 10:56 AM)MARI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مدل تقلبی این ساعت توگمرک تهران از 80هزار تومان تا 150هزار تومان میفروشند شخصا از نزدیک دیده ام و عملا به هیچ کاری نمیاید .(علیرغم تبلیغات فروشنده که در جواب سوال من که پرسیدم چرا قیمت جهانی این ساعت 239.99دلار است و شما اینقدر ارزانتر میدهید می گفت چون قاچاق از عراق و افغان میاید وسربازهای آمریکایی سهمیه خود را میفروشند به همین دلیل ارزانتر است وگرنه اینها که ما میفروشیم کاملا اصل استKhansariha (367))
قیمت جهانی این ساعت برابر 239.99 دلار است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب حرفی زده فروشنده!
یعنی سرباز آمریکایی لنگ 40~50 بوده! خخخ

اینم یه لینک از آمازون که قیمتو 187 دلار زده...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-27 11:48 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب حرفی زده فروشنده!
یعنی سرباز آمریکایی لنگ 40~50 بوده! خخخ

اینم یه لینک از آمازون که قیمتو 187 دلار زده...

اره خیلی جالب گفته
فکر کنم این حرفش جک سال بشه
این ساعتهای موجود فقط ساعتشون کار میکنه و بقیه اپشن هاش غیر فعاله وحالت دکوری داره.
خریدار خشاب 4.5 اوانیکس AR6 . دوستان اگر جایی سراغ دارند و یا در تهران فبلا کسی ساخته ؛ لطف کنند اطلاع دهند. ممنون Khansariha (256)
از دوستان کسی هست که امکان تهیه چوکهای برایلی رو داشته باشه؟
سلام دوستان

چادر 2 نفره پارچه ای کسی از دوستان سراغ داره؟
حدود قیمتش اگه تو چند ماه گذشته خریدین چنده؟ اگه میشه در خرید بهتر راهنمایی بفرماییدKhansariha (8)
ضمنا اول عذر میخوام اگه مربوط به تاپیک نیست
من چادر از همین نوع معمولی با جنس پلاستیکی بادگیر دارم میخوام رنگ استتار بزنم با همین اسپری ها میشه این کارو کرد یا اسپری خاصی هست؟
لینک مرجع