انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.
دوستان آدرس وب سایت الصیاد دبی میخواستم
(2014-10-31 06:11 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
دوستان آدرس وب سایت الصیاد دبی میخواستم

سلام خدمت استاد گرامی.بوکانییر مبارک باشه!خیلی مخلصم.وبسایت رسمی نداره و یک وبسایت قلابی که از داخل ساپورت میشه داره.ولی تقریبا 2هفته یک بار باهاش در تماس هستم...امری بود در خدمتمKhansariha (8)
نيازمند آكار دو لول اصل ...
با سلام
خریدار دیانا52 یا شادو ای جی تی هستم
نو یا کارکرده تمیزKhansariha (8)
نیازمند خشاب نو اوانیکس رینKhansariha (8)
سلام دوستان نیازمند کپسول 6 لیتری فلزی تاریخ ساخت از 2008 به بالاباشه
درود... Khansariha (8)

نیازمند جی اس بی ۷.۳۳ گرین (از دوستان اگه کسی دارن بنده خریدارم)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
نیاز مند 40 تا 50 عدد ساچمه 40 گرینی اگر کسی داره خریدارمKhansariha (8)
یا علی
با سلام
از دوستان کسی دستگاه دور کننده حیوانات سراغ نداره. دنبال مدلی هستم که هم امواج اولترا سونیک داشته باشه هم اشعه لیزر. با تشکرKhansariha (8)
(2014-11-05 10:58 PM)OSAGAFAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
از دوستان کسی دستگاه دور کننده حیوانات سراغ نداره. دنبال مدلی هستم که هم امواج اولترا سونیک داشته باشه هم اشعه لیزر. با تشکرKhansariha (8)

درود... Khansariha (8)

به لینک زیر سر بزنین :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همین مدل رو خریدم از همین سایت و باید بگم در تست ۴ مورد مقابله با سگ گله، در هر ۴ مورد موفقیت آمیز بود.
(البته در مورد سگ هار و گرگ قابل پیش بینی نیست!)

Khansariha (8)
لینک مرجع