انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام نیازمند تعدادی دوشاخ گامو دلتا هستم
سلام
نیازمند چوک اصلی بایکال پنج تیر هستم اگر کسی فروشنده بود بنده خریدارم
(2020-05-03 01:26 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

تهران که راحت باید گیر بیاد
تو مشهد فروشگاه تندوره باید داشته باشه
یه امار ازش بگیرید
(2020-05-03 01:26 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام من از فروشگاه طبیعت نو صوفیانی خرید کردم البته از پیج اینستاگرامشون.چوک اصل بایکال دولول که کیفیت خیلی خوبی داره به نظر میاد که روس اصل باشه اون زمان برا پنج تیر هم داشت شما حتما جویا بشید.
(2020-05-04 09:04 AM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

تهران که راحت باید گیر بیاد
تو مشهد فروشگاه تندوره باید داشته باشه
یه امار ازش بگیرید

سلام
متاسفانه اصلی نیستن و به اسم اصلی و قیمت بالا میفروشه
(2020-05-04 04:05 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام من از فروشگاه طبیعت نو صوفیانی خرید کردم البته از پیج اینستاگرامشون.چوک اصل بایکال دولول که کیفیت خیلی خوبی داره به نظر میاد که روس اصل باشه اون زمان برا پنج تیر هم داشت شما حتما جویا بشید.

این فروشگاهم چوک برند آمریکایی رو در جعبه ای که روش نوشته ساخت روسیه میفروشه به قیمت ۲۵۰ تومن که اگر سری به سایت سازنده آمریکایی بزنید متوجه میشید که برای بایکال چوک آماده ندارن و فقط طبق سفارش میسازن که ارزون ترین سفارش ۷۵ دلار آب میخوره
سلام داداش
از فریمانی پرسیدی ؟؟
09151572658

از ملک جعفریان هم بپرس
09383920609
یکی از دوستان پنج تیر بایکال داره
چوک اصلی رو از یکی از این دوتا خرید راضیه
ملک جعفریان که فروشگاهش پلمب شد یادمه، به خاطر قضیه سلاحهای بی جواز و..
دوستان قنداق مگنوم 350 کسی برا فروش داره؟
(2020-05-08 06:28 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ملک جعفریان که فروشگاهش پلمب شد یادمه، به خاطر قضیه سلاحهای بی جواز و..
دوستان قنداق مگنوم 350 کسی برا فروش داره؟

به نام همکارش دوباره مجوز گرفته
کانال تلگرمی هم داره
سلام وقت همگی بخیر
دیانا 52 یا 54 یا 56 یا 460 یا 350 یا وایراخ 80 درحد نو اگر بود میخواهم البته با قیمت مناسب. ممنون از رفقا

09164770802 مهدیان
یک عدد ساچمه زن تک لول یا برنو هر مدل سالم مور.د نیاز است09164770802
لینک مرجع