انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-23 05:32 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-23 05:11 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ساچمه ها رو کسی جایی دیده ؟ خریدارم .

[تصویر: 13799436521.jpg]

[تصویر: 32286447668978913459.gif]

[تصویر: 85445487935205026996.jpg]

ساچمه وسطی رو من دارم ولی خیلی گرونه 150
سهمیه پیام خصوصی من تموم شده بود مدیران محترم اگر خلاف قوانین است پاک شود
قیمت این مثل jsb 15.89 هست . یکی از دوستان خرید داشت ولی الآن موجود نداره فروشنده .
فکر کنم در تهران کالیبر 4.5 این ساچمه ها را درفروشگاه منصور سهرابی دیدم .
با سلام

خریدار دیانا 52 تر تمییز ماشه T06 ترجیحا کالیبر 4.5
دوستان عزیز کسی قیمت دوپایه تفنگ مدل های ارزونش رو داره(چینی منظورمه)
سلام دوستان نظرتون درباره ی تفنگ های بادی شرکت ریتا چیه ؟وساخت کدوم کشور هستند؟
اینجا مطرح کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-25 10:31 AM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نظرتون درباره ی تفنگ های بادی شرکت ریتا چیه ؟وساخت کدوم کشور هستند؟

سلام مهدی جانKhansariha (8)
در این جادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب سوالتون را پیگیری کنید.
اگر کسی همچین مدل پایه رو جایی سراغ داشت به من خبر بده این پایه مناسب دیاناهای t05 هستش.
[تصویر: 13800990021.jpg]
اقا رضا من هم واسه 52 نیاز داشتم مشهد پیدا نشد . یکی از دوستان از تهران تهیه کردن . احتمالا از فروشگاه اقالو
لینک مرجع