انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز من خودم از یه سیستمی که از خودم در اوردم سیستم ماش رو با چینی 62 عوض کردم با پیستونش که هم قدرتش زیاد میشه هم یکمی امنیتش میره بالا هر چند اینا اصلا امنیت ندارن اما میشه تغیرش داد. یکمی پیچیدست اما میششه پیش تعمیر کار ببرش شاید بلد باشنKhansariha (8)
یا علی
سلام یه سربه الهامی نژاد دورمیدان ده دی پاساژطاهری بزن شایدداشته باشه
سلام ممنون همشهری Khansariha (8)Khansariha (8) اولینجا الهامی بود بعد الصیاد پیش امید از صابری وکاوه هم پرسیدم نداشتند چیزی که پیش کاوه نباشدفکر نکنم مشهد پیدا بشود Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام دوستان کسی ادرس اینترنتی فروش پایه دوربین فیلمبرداری واسه اسلحه سراغ داره بگه ممنونم اسکپ کمKhansariha (8)
من ایگل ویژن دارم اسیجان به قیمت جهانی.
دوستان عزیز سلام.نیازمند 1 بسته ساچمه جی اس بی exact 8.44 grain برای کالیبر 4.5 هستم.خیلی دنبالش گشتم ولی متاسفانه نتونستم پیدا کنم.دوستان اگه کسی بتونه برام تهیه کنه ممنون میشم.
سلام. سری به سایت خدنگ افزار بزنید
(2015-05-05 12:56 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز سلام.نیازمند 1 بسته ساچمه جی اس بی exact 8.44 grain برای کالیبر 4.5 هستم.خیلی دنبالش گشتم ولی متاسفانه نتونستم پیدا کنم.دوستان اگه کسی بتونه برام تهیه کنه ممنون میشم.

دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه چطور میتونم پیدا کنم؟
دوست عزیز اقای شکاری سری به سایت یابان کمپ بزنید احتمالا داشته باشن
اگه کسی سرنیزه برنو واسه فروش داره یا از مغازه داراسراغ داره خریدارم متشکرم پیام خصوصی بدید
لینک مرجع