انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
در این مملکت یک نفر نیست تپانچه بنجامین 5.5 پی سی پی بخواهد بفروشد؟
(2015-02-26 02:13 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار لوله bt65 دوستان هرکی سراغ داره پیام خصوصی بده خیلی ممنون میشمKhansariha (8)

Up
سلام دوستان اگر کسی air arms 510s extra لول بلند داره تا 5 میلیلون خریدارم البته نو آکبند باشه
سلام دوستان گل

خیلی وقت بود پست نزده بودم

دوستان یه عدد at44 ترجیحا long اگر دوستان سراغ دارند ممنون میشم خبرم کنند.

برا یه دوست می خوام...قیمت مناسب باشه تا شرمندش نشم

ممنون از لطف همتون
فقط اگر ممکنه دوستان اگر کسی سراغ داشت بهم پیام خصوصی بزنه..شاید به این تاپیک نتونم زیاد سر بزنم

یا علیKhansariha (8)
خریدار سلاح اوانیکس رین استورم یا ویندی سیتی سالمو تمیز کالیبر 5/5 هستم
با دیانا p1000 هم معاوضه میشه..
Khansariha (8)
09132726995 مروجی
سلام
کسی از دوستان قنداق ای تی 44 (مدل بدون سوراخ) را برای فروش داره؟
سلام نیازمند کپسول کامپوزیت 6 لیتری قیمت هم تا 1 میلیون بیشتر ندارم لطفا دوستان اگر دارن سریع به موبایلم پیام بدن 09177747040
(2015-03-08 12:06 PM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی از دوستان قنداق ای تی 44 (مدل بدون سوراخ) را برای فروش داره؟

up
خریدار لوله رنجر 125 کالیبر5.5
سلام دوستان با تشکر از زحمات همه من آخرش متوجه نشدم یک تفنگ بادی دارم چطوری و کجا واسه فروش تو سایت اعلام کنم راهنمایی کنید لطفا
لینک مرجع