انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-03-13 05:16 PM)kenway نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان نیازمند ساچمه 5.5 یکی از ساچمه های زیر هستم ترجیحا تهران
1-کراسمن هالوپوینت
2-jsb exact 16
3-jsb exact 18
4-باراکودا (انواع هانتر)

فردوسی پاساژ سیما همشون پیدا میشن... البته باراکودا رو مطمئن نیستم. من باراکودا هانتر رو از سمسارزاده ی اصفهان گرفتم
Khansariha (8)
(2014-03-12 02:36 PM)snipershadow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان
من یه دونه ایر استیریپر هاتسان میخوام ترجیحا نو باشه.
از این مدلی که روی گالاتیان هست.
لطفا اگر کسی داره یا میدونه کجا دارن بهم خصوصی بگه.
ممنونمKhansariha (8)

========
گلم میلادجان مدیر محترم که تاپیک فروش گذاشتن! ایر استریپرهم هست......مسیح جان هم دارن.....دنبال چی میگردین دیگه؟
سلام دوستان نیازمند خرید یک قبضه تفنگ دولول تافسن بغل هم هستم کسی سراغ داره قیمتشم بگین خوبه یا قیمت دولول نخجیر2
سلام و عرض ادب دوستان گلم نیازمند یک عدد چک فول اصلی اکار هستم یه سری سه تایی چک اکسترنال اکار هم دارم که میتونم جهت معاوضه تقدیم برادرای گلم کنم منتظر لطف عزیزان هستمKhansariha (8)
دوربین لیپرز 4-16 ترجیها دهنه 40 میخواستم هرکس داشت بی زحمت بهم پی ام بدهKhansariha (8)
(2014-03-14 10:28 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین لیپرز 4-16 ترجیها دهنه 40 میخواستم هرکس داشت بی زحمت بهم پی ام بدهKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
سنتر پوینت در این سایز و آقا میلاد در فروشگاه سایت دارند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.....لوله کالیبر 5.5 ترجیحا لانگ جایی گیر میاد؟؟؟حدود قیمت چنده؟؟؟
(2014-03-14 10:28 PM)salehsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر گرامی اصفهان هست
لیپرز 4-16*40 حدود==>450تومان
لیپرز 6-24* 50حدود==>690تومان
سنتر هم که تو سایت قیمتهاش 10%پایین تر فروشگاهاست
(2014-03-15 10:43 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر گرامی اصفهان هست
لیپرز 4-16*40 حدود==>450تومان
لیپرز 6-24* 50حدود==>690تومان
سنتر هم که تو سایت قیمتهاش 10%پایین تر فروشگاهاست

کدوم مغازه لیپرز داره؟
قیمتش بالاست البته
آوای طبیعت موجود داره صالح جان
لینک مرجع