انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مرمی ۳۰۸

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
سلام بر همه کسی شادو ای جی تی داره ؟ قیمت مناسب و تر و تمیز
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام دوستان وقت بخیر . من دنبال یک تفنگ فنری دقیق با کیفیت دست دوم می گردم. فقط دقت و سالمی تفنگ برام مهمه. قدرت حداکثر 16 ژول کفایت میکنه. اگر کس موردی داره ممنون می شم پ خ بدید. یا علی
سلام به همه دوستان
من دنبال يه تلمبه وبلي اوراقي ميگردم اگه كسي داره لطفا يه پ . خ بده
ممنون
سلام دوستان نیازمند گامو ویسپر igt هستم با قیمت مناسب
ممنونKhansariha (8)
(2016-09-29 10:15 PM)sobhesadegh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقت بخیر . من دنبال یک تفنگ فنری دقیق با کیفیت دست دوم می گردم. فقط دقت و سالمی تفنگ برام مهمه. قدرت حداکثر 16 ژول کفایت میکنه. اگر کس موردی داره ممنون می شم پ خ بدید. یا علی
سلام مجتبی جانKhansariha (8)
به نظر من به فکر دیانا ۲۷ کالیبر ۴.۵ تمیز باش که بهترین تفنگ بادی تو رنج ۱۶ ژول میباشد که فوق العاده تفنگ خوش دست، با کیفیت و با دقت مسابقاتی است.
سلام آقا بهروز گل. ارادت خاص اتفاقا نظر خودمم دقیقا 27 چهارونیمه اما تو این خشک سالی مگه همچین چیزی گیر میاد؟ کلی دنبالشم ولی نسیت. اگه سراغ داری خبر بده. آقا دیانا 27 4.5؟ نبود؟ رفتیماKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
کسی گامو شادو 1000 کالیبر 4.5 داره؟
Khansariha (8)
نه کسی شادو داره نه ویسپر داره لا اقل کسی دیانا 52 نداره؟ در حد 700-800؟ کالیبر 5.5؟>
سلام

خریدار :

1. ای تی 44 سنتیک یا چوبی کارکرده سالم تمیز و بشرط دقت و قیمت مناسب

2. تلمبه هاتسات کارکرده سالم و قیمت مناسب

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع