انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
عزیز میتونی از سایت البسکو خرید کنی کاملا مطمین هست من خودم ازش چندبار خرید کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشی
دوستان اطلاع دارن که کجا میشه اینو پیدا کرد؟
[تصویر: 14036980261.jpg]
سر به سایت اسمان شب بزنید به احتمال قوی باید موجود داشته باشن من قبلا" تهیه کردم . Khansariha (8)
(2014-06-25 03:39 PM)دماوند نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اطلاع دارن که کجا میشه اینو پیدا کرد؟
[تصویر: 14036980261.jpg]
این هم آداپتور دوربین خدمت شما قیمت 80000 خرید کردید اطلاع بدید چون من هم به زودی میخواهم بخرمKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خریدار سوماترا 2500 مخزن کوچک(320 سی سی و یا اسنایپ سوماترا تک تیر کار کرده تمیز
پ.خ بدید لطفا
ممنون
با سلام
خریدار گریس پایه مس اوراپی برای تیونینگ به میران کم در حد 50 گرم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-06-25 05:40 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
خریدار سوماترا 2500 مخزن کوچک(320 سی سی و یا اسنایپ سوماترا تک تیر کار کرده تمیز
پ.خ بدید لطفا
ممنون

دوست عزیز صندوق پ.خ رو خالی کن.
ببخشید پستم بی ربطه.مجبور شدم
(2014-06-24 10:21 AM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-23 09:57 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میخوام یک قایق بادی بخرم فقط مخصوص طعمه پاشی اونم توی سد که مقاوم باشه و بشه بهش اطمینان کرد یه وقت یادش خالی نشه بریم ته آب قیمت هم تا 100 تومان
دوستان چیو معرفی میکنند؟
قایق explorer 200 چطوره؟
سلام دوست عزیز
به نظر من فکر استفاده از این قایق رو از سرتون بیرون کنید . چون مثل پوست پیاز نازک هستش و فقط بدرد بازی بچه ها میخوره.اتفاقا یکی از دوستان همین رو داره ولی نتونسته ازش استفاده کنه .من خودم حدود 7 سال قایق بادی اکسکروشن 4 دارم و خیلی ازش راضی هستم . بارها به خاطر برخورد قلاب سوراخ شده ، یکبار به دلیل سهل انگاری خودم با بر خورد چاقو حدود 2 سانت پاره شد ولی بازم بدون ترس تا اخر وقت ماهیگیری روش نشسته بودم.
سلام
خریدار وایرخ 100 تمیز هستم
(2014-06-21 07:00 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند این پیچ جهت وصل کردن دوپایه به قنداق چوبی .[تصویر: 14033645901.jpg]
سلام بهنام جان اقالو داره دونه ای 5هزار تومن میده،من دونه ای 4تومن خریدم

لینک مرجع