انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود دوستان... Khansariha (8)

میخواستم بدونم آیا دوربین زیر (CenterPoint Adventure Class 4-16x44) پیدا میشه و اگه آره به چه قیمت؟
[قابل ذکره که این مدل "ساید فوکوس" هست]

[تصویر: 14043893141.jpg]

سپاس... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
این هم مشخصاتش از سایت پیرامید :

4-16x magnification
44mm objective lens
1" tube
Mil-dot reticle
10 yds to infinity parallax adjustment
14 ft to 3.6 ft field of view @ 100 yds
3.9" to 3.3" eye relief
11mm to 2.9mm exit pupil
20.48 oz.
13" long
Incl. Weaver rings & lens covers

Other features:
Fogproof
Shockproof
Waterproof

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
می خواستم از دوستان اگه برای فروش داشتین پیام خصوصی بدین لطفا jsb 16- سلام من یه بسته5.5
(2014-06-25 03:39 PM)دماوند نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اطلاع دارن که کجا میشه اینو پیدا کرد؟
[تصویر: 14036980261.jpg]

تو اسایت زیر یدونه موجوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته اگه حوصلشو داشته باشی میتونی خودتم یکی درست کنی تو یوتیوب چند تا آموزش ساختش هست
سلام دوستانKhansariha (8)
نیازمند دوربین سنتر پوینت 9-3 دست دو تمیز هستم با قیمت مناسب
سلام و عرض ادب...

کاربر محترم برای فروش باید با مدیریت هماهنگ کنید نه که در تاپیک اعلام نیاز آگهی بدین.لطفا قوانین رو مطالعه و رعایت بفرمایید.
خریداره دیانا 48-52 به قیمت مناسب هستم
ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-07-05 01:39 PM)doom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب دارم ...
برای فروش حتما قبلا باید با مدیران فروش هماهنگ کنی و در فروشگاه برات تاپیکجداگونه باز کنن این تاپیک فقط مخصوص اعلام نیاز سلاح و لوازمات مربوطه هستش.
(2014-07-05 01:39 PM)doom نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب دارم ...

دوست عزیز شما برای فروش هر گونه وسیله ای داخل سایت باید با مدیران هماهنگ کنید تا برای شما تاپیک فروش باز شود. در غیر این صورت فروش در سایت ممنوع میباشد.
شما با مدیر بخش فروش آقا سهیل با کاربری SOHEIL-GUNSMITH تماس بگیرید.
من یک قنداق برایچینی زیر شکن لازم دارم. قیمتش چنده نو هم موجود هست
سلام به همه Khansariha (48)
دوستان کسی دیانا یا وایرخ تمیز سراغ داشت خبر بده لطفا مخصوصا تو شیراز
پوله نقد هست
با تشکرKhansariha (8)
(2014-07-05 09:29 PM)aliph نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه Khansariha (48)
دوستان کسی دیانا یا وایرخ تمیز سراغ داشت خبر بده لطفا مخصوصا تو شیراز
پوله نقد هست
با تشکرKhansariha (8)
سلام
دوست من خب چه سلاحی ؟ فنری . پی سی پی . مدلش کالیبرش اگر این موارد را ذکر کنید دوستان بهتر می توانند کمک کنند.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع