انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
آقای صیادی دست رو دلم نزار که خونه والا نمیدونم اسلحه فروشای اینجا فشنگ و باروتو نگه میدارن واسه خودشون یا اصلأ با شکارچی دشمنن سهمیه که به زور بهت میدن آزادم باورتون نمیشه تو این چندسال تاحالا نشده تو اراک پیدا کنم دیگه خودمو علاف اینا نمیکنم بیشتر از شهرهای دیگه میخرم
نمونش همین الان زنگ زدم به یکیشون که تاحالا بیشتراز 3تا تفنگ خودم ازش خریدم میگه آزاد که نداریم سهمیه هم 20تا30روز دیگه زنگ بزن
دوستان شیرازی در صورت امکان نسبت به تهیه دو قطعه مورد استفاده در گامو شادو هزار و کرال مگنوم (به خاطر شباهت مکانیزم مسلح شوندگی به شادو 1000 ) کمک کنن :
[تصویر: Gamo_tuning_kit.jpg]
من قبلا در یک تعمیرگاه سلاح بادی پیدا کردم - ولی الان نمی فروشه بهم میگه خودم لازم دارم- ولی فروشگاه های تفنگ بادی به طور معمول ندارند ،
اگه کسی سری به دهنادی زد و گیرش اومد یه ندا بده ، با تشکر ویژه Khansariha (8)
صادق جان خیلی کوچیکه عکست...اصلا معلوم نی چی هست
(2013-08-10 01:52 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صادق جان خیلی کوچیکه عکست...اصلا معلوم نی چی هست
قطعات تفلوني هست كه ميله اهرم مسلح كننده رو براي پيشگيري از سايش فلز اهرم به سيلندر حائل ميكنه
پس اون دو تا دایره شکل چیه؟
آقا بهروز دستتون درد نکنه ، بله من توضیح کامل ندادم ، شرمنده احسان ، از یه عکس دیگه گرفتم که اون هم کیفیت پایینی داشت!
قطعه استوانه ای و U شکل رو در عکس زیر با دایره قرمز مشخص کردم :
[تصویر: Kral_Magnum.jpg]
اسمش اينه:
ديگه نميدونم شما بهش چي ميگين!
Gamo Cocking Lever Roller
آقایان دوست...خواهشا ی ریل دوربین واسه نزدیک تر شدن دوربین به مازل اگر دارین دریغ نکنین....تا جای ممکن طول 20 س.م به بالا باشه.
(2013-08-10 01:57 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس اون دو تا دایره شکل چیه؟

احسان جان برای جلوگیری از سایش اهرم روی چوب قنداق هنگام مسلح کردن.Khansariha (8)
شادو1000 اخرین قیمت جدیدش چنده دوستان
لینک مرجع