انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) به یک لوله 5/5 برای رنجر 155 نیازمندم Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
سلام.یه لوله کالیبر 4.5 واسه دیانا27 خواستم.کسی سراغ داره؟کدامیک از فروشگاهها الان برا فروش دارن؟مرسی دوستانKhansariha (232)
(2015-11-10 09:41 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) به یک لوله 5/5 برای رنجر 155 نیازمندم Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر

سلام علی اقا
اگه لوله عیبی داره که تعمیرش راضیتون نمیکنه با نمایندگی تماس بگیرید جهت ارسال تفنگ و تعویض با لوله نو.
ارادت
(2015-11-10 09:41 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش لوله 5.5 آقا احسان هست ک تاپیکشو زدن ی سر بزنینKhansariha (214)
با سلام خدمت اساتید محترم انجمن
بنده قصد خرید تفنگ هورنت رو دارم، لطفاً دوستانی که اطلاعاتی در مورد این تفنگ و اینکه در چه رنج قیمتی در حد میشه خریدار و کدام اسلحه فروشی اونو دارند راهنمایی بفرمایند ممنون خواهم بود.
با سپاس
سلام دوستان یه والوو اومارکس850 سالم نیاز دارم کسی میتونه راهنمای کنه چطور میتونم تهیه کنم ممنون
سلام
سیستم ماشه کاملا دیانا میخواستم.سالم.نو و یا کار کرد.مدلش هم زیاد فرق نمیکنه
دوست عزیز یه تاپیک فروش امارکس در سایت الان داریم که صاحب تاپیک اقا احسان اطلاعات بسیار خوبی در مورد امارکس داره با ایشون هماهنگ کنید
سلام دوستان بنده یه رنجر 135 دارم میخوام بفروشمش یه آپاچی 1100 بگیرم
یا چیزی که دوربین بشه روش نصب کرد تفنگ خیلی تمیز بنظرتون چه قیمتی بزارم برای فروش؟
یا اصلا آپاچی دوربین جواب میده یا اینم بد لگده؟
داداشی آپاچی هم دوربینو میترکونه.من الان مغازه شکار بودم باهاش تیر زدم.ولی دقتش خیلی خوب بود بی دوربین
لینک مرجع