انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-29 02:27 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار مخرن ای تی44 در حدKhansariha (8)

Khansariha (8)
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) خریدار مکسک دیانا27 نو یا دست دوم فرقی ندارد Khansariha (8)فقط اصلی باشدKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام خدمت همگی، خوش و خرم باشید انشاالله، دوستان عزیز من برای انجام کاری نیاز به ریل دوربین دیانا ترجیحا از نوع بزرگترش از نظر طول پیدا کردم، اگر احدی از دوستان موجود داشتن یا جایی سراغ داشتن خواهشا بهم اطلاع بدن که من خریدارشم، مدلهای 05 هم باشه موردی نداره میخوامKhansariha (8)Khansariha (8)
(2016-01-02 10:03 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همگی، خوش و خرم باشید انشاالله، دوستان عزیز من برای انجام کاری نیاز به ریل دوربین دیانا ترجیحا از نوع بزرگترش از نظر طول پیدا کردم، اگر احدی از دوستان موجود داشتن یا جایی سراغ داشتن خواهشا بهم اطلاع بدن که من خریدارشم، مدلهای 05 هم باشه موردی نداره میخوامKhansariha (8)Khansariha (8)

سلام و درود به همه دوستان
پست به موضوع ربطی نداره اما چون مهم دیدم موضوع رو عنوان میکنم
صابر جان و بقیه دوستان جسارت بنده رو ببخشید اما با توجه به این که این یک اشتباه معروف هست و خیلی ها سهوا دچار این اشتباه میشن این موضوع رو مطرح میکنم
جسارتا این انشاالله که شما نوشتی در عربی معنی دیگری داره،انشا در عربی به معنی ساختن و ایجاد کردن هست که معنیش به این صورت میشه که مثلا ما خدا رو درست کردیم
درست تر این هست بصورت جدا نوشته بشه
یعنی ان شاء الله
درود فراوان بر شماKhansariha (8)
دوست عزیز ممنون بابت توجه و تذکرتون مطمئنا دوستان این لفظ رو با فاصله میان حرف ان و فعل شاء میخونند بابا ناسلامتی بچه مسلمونیم خخ و این اشکال تایپی نباید گمراهمون کنه، به هر حال ممنون بابت تذکرتون معمولا دوستانی که به زبان عربی تسلط بیشتری دارند رو نگارش الفاظ و کلمات حساسیت به خرج میدن که گاهی وقتها خوبه اما نه هرجا.Khansariha (8)
نیاز به تلمبه هاتسان دارم یه رنجر 135 هم دارم خواستید با تلمبه معاوضه میکنم کسی bt65یاat44 برای فروش داشت پیام بده یا تلگرام 09379774881

Sent from my ST27a using Tapatalk
FX impact

مورد نیاز است

پیام خصوصی

سپاس
سلام دوستان میخاستم بدونم ماشه تی01 باتی05 یا06 رومیشه عوض کرد منظورم اینه ماشه ها باهم ازنظراندازه فرقی ندارن درضمن اگه کسی ماشه کارکرده یاقیمت مناسب داشت من میخام
سلام
اگر از دوستان کسی میتونه اسلحه کراسمن ۱۰۷۷ یا اسلحه های مشابه مثل اومارکس فیوژن یا تفنگ چینی qb79 یا.... رو فراهم کنه لطفا به من خبر بده
با کپسول co2 کار میکنن
متشکرم
[تصویر: C-Data-Users-DefApps-AppData-INTERNETEXP...iber-5.gif]
(2016-01-05 12:12 AM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخاستم بدونم ماشه تی01 باتی05 یا06 رومیشه عوض کرد منظورم اینه ماشه ها باهم ازنظراندازه فرقی ندارن درضمن اگه کسی ماشه کارکرده یاقیمت مناسب داشت من میخام

ماشه ها قابل تبدیل هستند ولی باید پیستون هم تعویض شود .ماشه نو دیانا زمانی فروشگاه اقالو داشت . الان هم احتمالا موجود دارند.
لینک مرجع