انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-13 01:41 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند دوربین با زوم بالا دست دو تر تمیزKhansariha (8)
زوم تا چقدر؟؟

برا چه اسلحه ای؟؟

تا چه مبلغی؟؟

8*32*56 مخصوص گلوله زنی ریتایکل FFP پارالکس بغل آنتی شوک شیراز دیدم 1400000
(2013-10-13 04:00 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند 4_16*40 سنتر یا لیپرز با قیمت مناسب.

Khansariha (214)Khansariha (214)
واسه pcp نهایتا 300
16 یا 24
(2013-10-13 08:25 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه pcp نهایتا 300

Khansariha (119)Khansariha (119)Khansariha (119)

(2013-10-13 01:26 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیازمند والتر 1250 کمبو اکبند هستم Khansariha (8)

آقا براتون قیمت گرفتم.....والتر دومیناتور 1250 آک قیمت 2800000
خنده نداره کسی از من خواسته بود من هم در سایت مطرح کردم
(2013-10-13 08:38 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خنده نداره کسی از من خواسته بود من هم در سایت مطرح کردم

مصطفی جان اون که خنده نیست....یه جورایی همون کف کردنه
احسان جان اون دوربین 8-32 که گفتی برای گلوله زنی مناسب نیست داداش
اصولا اینجا از گلوله زن برای شکار استفاده میشه و برای شکار زوم نهایتا 15 کافیه
هر چند به نظر من با توجه به برد تفنگ های موجود زوم 10 هم کاملا کافیهKhansariha (8)
(2013-10-13 09:39 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان جان اون دوربین 8-32 که گفتی برای گلوله زنی مناسب نیست داداش
اصولا اینجا از گلوله زن برای شکار استفاده میشه و برای شکار زوم نهایتا 15 کافیه
هر چند به نظر من با توجه به برد تفنگ های موجود زوم 10 هم کاملا کافیهKhansariha (8)

احسان جان من منظورم کیفیت و دوام برای استفاده بود....Khansariha (8)
ساچمه کراسمن هالوپوینت 5.5

بی تری 4.5 آکبند
سلام
نیازمند فشنگ گلوله زنی 270 خارجی . ترجیحا" RWS یا Siller Bellot . شماره اسلحه فروش مجاز هم که اینها رو برای فروش داره ، برام پ خ کنید Khansariha (8) . مدیران اگر لازم دونستن پست رو حذف کنند ولی شدیدا" احتیاج هست .تشکر Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
منم مثل همين دوست گرامي نيازمند چنين چيزى هستم البته اگه ايرانى هم بود مشكلي نيست راستي الان تو چه قيمتيه
لینک مرجع