انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من شدیدا نیازمند لوله 60 سانتی کالیبر 5.5 هستم

خدا وکیلی اگر سراغ دارید منو بی خبر نزارید
مانستر اوانیکس آیا کسی دارد؟ به من اطلاع دهد
کاربر محترم سعیدپرشیا لطفا پیام خصوصی ارسال شده به شما را ملاحظه کنید!
با سلام. دوست محترم سعید پرشیا شما از قرار معلوم قبلا تو این سایت فعالیت داشتید و به قول خودتون بعد از دو سال دوباره برگشتید. پس با این تفاصیل باید با قوانین سایت آشنایی داشته باشید. دوستان شما رو راهنمایی کردن و عنوان کردن مطالبتون رو تو تاپیکهای مربوطه عنوان کنید ولی شما برخورد خوبی از خودتون نشون ندادید. لطفا در گفتار و نوشتار خودتون تجدید نظر کنید و به اعضاء سایت احترام بذارید. اینجا کسی شما رو تهدید نمیکنه ولی در صورت ادامه دادن به حرفهای توهین آمیز باهاتون برخورد میشه. این مطالب به عنوان یه تذکر به شما بود. امیدوارم رعایت کنید .
سلام
وایرخ 80 دست دوم تمیز کسی داره ؟
اعضای محترم چقدر یه موضوع رو کش میدین و اخطار صادر میکنین!!!!!!!!Khansariha (8)Khansariha (120)
دوستان کسی ای تی 44 یا مانستر یا ویندی سیتی دست دوم (سالم و دقیق)سراغ داره؟
(2014-06-05 09:39 AM)saeedpersia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعضای محترم چقدر یه موضوع رو کش میدین و اخطار صادر میکنین!!!!!!!!Khansariha (8)Khansariha (120)
دوستان کسی ای تی 44 یا مانستر یا ویندی سیتی دست دوم (سالم و دقیق)سراغ داره؟

دوست عزیز یادآوریها باعث ثبات نظم میشه و این به نفع خودمونه.
یه مورد ای تی 44 خیلی خوب تو فروشگاه سایت هست. جالبیشه هم اینه که تا حالا هیچ اسلحه ای انقدر پشتیبان و حامی نداشته.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنبال يه ننو(هموكhammock)خوب ميگردم.كسي جايي رو سراغ داره؟خودم يكي از اين ننو توريهاي چيني ساده دارم.از اون مدلهايي كه دوطرفش چوب نداره فقط دوحلقه ساده داره.ولي دنبال جنس خوب و ارزون ميگردم.
(2014-06-05 11:17 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دنبال يه ننو(هموكhammock)خوب ميگردم.كسي جايي رو سراغ داره؟خودم يكي از اين ننو توريهاي چيني ساده دارم.از اون مدلهايي كه دوطرفش چوب نداره فقط دوحلقه ساده داره.ولي دنبال جنس خوب و ارزون ميگردم.

به راحتی میتونی یکی بسازی

پارچه برزنت مناسب و بند چتر راحت گر میاد...حلقه سرش هم که یه مفتول فولادی بدون آج رو میتونی گرد کنی

البته پارچه معمولی نظامی هم میتونی استفاده کنی..به نظر من برزنت سنگینه..همون پارچه نظامی خیلی بهتره

[تصویر: 05_14140195879626341.png]

دو لاش کن و چند ردیف روش دوخت برو....مثل شکل بالا..جوری ردیفی روش دوخت بزن که جای عبور بند ها داخلش درست بشه....کل فشار باید روی بند ها باشه...اگر بند ها به پارچه دوخته بشه بعد از اینکه وصلش کردی و توش خوابیدی پارچه نخ کش میشه و پاره میشه...پارچه باید فقط بند ها رو نزدیک به هم نگه داره ...

کار ساده ایه...به اون حلقه هم میتونی هر مدل ابزاری برای اتصالش به حمال نصب کنی...گیره ، حلقه یا قلاب

یا علیKhansariha (8)
عکس قبلی نمایش داده نمیشه...تو آپلود سنتر خودمون آپ کردم

[تصویر: 14019581211.png]
[تصویر: 14019582871.jpg]
(2014-06-04 06:01 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من شدیدا نیازمند لوله 60 سانتی کالیبر 5.5 هستم

خدا وکیلی اگر سراغ دارید منو بی خبر نزارید

یعنی اگر اورانیوم 65 درصد می خواستم تا حالا جور شده بود تو این سایت...ولی لوله 60 سانتی پیدا نمیشه....اون هم کالیبر 5.5

آخه این انصافه؟؟؟Khansariha (172)Khansariha (172)
لینک مرجع