انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
بنده هم کماکان خریدار چوک اکسترنال و ثابت آکار هستم اصل اصل اصل اصلKhansariha (8)
سلام و عرض ارادت خدمت دوستان بنده هم همچناااانKhansariha (8)خریدار چوک فول اصلی اصلی اکار هستم البته یه سری سه تایی اکسترنال اصلی اکار دارم که با سری چک اصلی اکار که فول هم توش هست معاوضه میکنم دوستون دارم شدیییییدKhansariha (215)Khansariha (48)
برادر خوب عکس این اکسترنالاتون رو بزارید ماهم ببینیم Khansariha (8)
دوستان حالا که بحث چوک اکار داغ شده چه چند مورد خدمتتون عرض کنم چون 4-5 دست چوکهای مختلف اکار داشتم
اول اینکه چوک اصلی اکار ساخت ترکیه فقط نوع 3 تایی اینترنال(داخلی) تو ایران هست نه مدل 5 تایی اینتر نال که توی سایتشون هم هست و نه هیچ نمونه چوک اینترنال دیگه و نه هیچ نمونه چوک اکسترنال موجود در بازار چوک اصلی اکار ساخت ترکیه نیستند فقط همین یه نمونه که لینکشو میزارم چوک ساخت کارخانه اکار توی ایران هست که خیلی کم و تک و توک گیر میاد و 3 تاش حدود 300 هست البته دو سال پیش به قیمت 70 تومن فراوون بود ولی حالا خیلی خیلی کمه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه چوکهای دیگر تو بازار اعم از اکسترنال یا اینترنال ساخت داخل هستند که کیفیت هایی متفاوتی دارند من تا حالا 5 نمونه مختلف اینترنال دیدم و اکسترنال هم همین یه نمونه که تو بازار هست رو دیدم که همه ساخت داخل هستند و یه چیز دیگه هم که توی اندازه گیری دقیق همه این مدلها با هم نظرم رو جلب کرد این بود که مثلا سایز داخلی چوک فول توی همه نمونه ها در حد صدم میلیمتر فرق داشت و همینطور بقیه سایزهای یعنی هر کدوم از تولید کننده ها بنا به سلیقه خودشون سایزها رو کم و زیاد کردن و کاملا عمدی صورت گرفته چون در مورد سایز بیرونی و طول همه مدلها به صورت کاملا دقیق یکسان بودند
در اخر دوستان عزیز این چوکهایی هم که تو بازار هستند نمونه ایی که کیفیت خوب و نزدیک به اصل دارند هم هست و میتونن استفاده کنن چون من استفاده کردم و مشکلی هم نداشته البته میتونید اگه خیلی مصمم هستید چوک 3 تایی اینترنال اصل به قیمتی که عرض کردم پیدا کنید ولی در مورد اکسترنال فقط همین نمونه وطنی که تو بازار هست و یه نمونه هم بیشتر نیست و کیفیت خوبی هم دارند استفاده کنند
همون اینترنال اصل اگر سراغ دارید بنده خریدارم Khansariha (8)
اصفهان احتمال زیاد هست اگه حتما میخواین یه پ.خ به من بدین تو این هفته دارم میرم واسه یکی از دوستان میله کوکینگ دیانا بخرم واسه شما هم سراغ بگیرم
سلام
خریدار شاتگان شکاری آکار مدل آلتای اسپیشال هستم با مشخصات زیر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان اسم فروشگاه و قیمت بیزحمت ذکر کنن.
باتشکر
برادر تو ایران نیست.
ساچمه الماس استاندارد کالیبر 5.5 اگه دوستان داشتند بنده خریدارم . یا اینکه معرفی فروشگاهی برای خرید
(2014-06-08 05:25 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساچمه الماس استاندارد کالیبر 5.5 اگه دوستان داشتند بنده خریدارم . یا اینکه معرفی فروشگاهی برای خرید

اقای حسینی فکر کنم فروشگاه درنا داره یه تماس باهاشون بگیرید Khansariha (8)
اگه لازمه بفرمایید تهیه کنم Khansariha (8)
لینک مرجع