انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان نیاز به کپسول 6 لیتری دارم اگر از دوستان سراغ داشتن خبر بدن.
دوست عزیز فولادی مورد نیاز دارید یا کامپوزیت. لطفا رنج قیمت را مشخص نمایید
دوست عزیز فولادی در حدود 600 باشه
سلام فولادی قیمت هم بستگی به تاریخ ساخت وتمیزی داره.
(2014-10-26 12:12 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیاز به کپسول 6 لیتری دارم اگر از دوستان سراغ داشتن خبر بدن.

دوست عزیز یکی از دوستان تفنگ و کپسولهای خودشون رو برای فروش پیشنهاد دادن یک عدد وایرخ 100 یک عدد کپسول اسپاسیانی 6 لیتری و یک عدد کپسول 3 لیتری هر دو با کوپل شارژ و دوربین که البته اسمش یادم نیست و قیمت کل رو با هم 6.5 زدن البته تفنگ در سلامت کامل هست و تنها ایرادی که داره در قسمت سر مخزن و کوپل کمی آسیب نه چندان جدی وارد شده و کمی خراش برداشته در صورتی که عکس ها رو ارسال کنن در اختیار دوستان قرار خواهم داد

موفق و سربلند باشید
کپسول 6 لیتری جدا فروخته میشه؟
سلام به همه خریدار اسلحه خفیف یاگلوله زنی تاسقف4میلیون تومان ازدوستانی که اسلحه تواین رنج قیمت برافروش دارن ممنون میشم خبربدن
داداش یکباره یه آگهی فروش برای وایرخ و کپسول باز میکردین. خوبه دوستم فقط سراغ کپسول و گرفته بود
درود دوستان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ببخشید به دنبال شوتینگ رست خوب (ترجیحا از برند MTM Case-Gard) هستم. از کجا میتونم تهیه کنم؟ (ترجیحا تهران)

مدل های Coldwell هم پیدا میشن و قابل تهیه هستن و اگه آره از کجا؟

((( کلا یه جایی رو میخوام لطف کنید معرفی کنید که اینجور لوازم بیشتر توش پیدا بشه! )))

سپاسگزارم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگه میشه جواب سوالم رو پیام خصوصی هم بکنید برام لطفا... Khansariha (8)
(2014-10-26 09:31 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ببخشید به دنبال شوتینگ رست خوب (ترجیحا از برند MTM Case-Gard) هستم. از کجا میتونم تهیه کنم؟ (ترجیحا تهران)

مدل های Coldwell هم پیدا میشن و قابل تهیه هستن و اگه آره از کجا؟

((( کلا یه جایی رو میخوام لطف کنید معرفی کنید که اینجور لوازم بیشتر توش پیدا بشه! )))

سپاسگزارم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگه میشه جواب سوالم رو پیام خصوصی هم بکنید برام لطفا... Khansariha (8)
دکتر ، تهران فروشگاه تورج یکی از غنی ترین مراکز در این زمینه است، فروشگاه های دیگه گاه به گاه شوتینگ رست و تجهیزات اینچنینی برای فروش میارند ولی تورج همیشه دستش باز هست البته یکی از خوش قیمت های بازار فردوسی هم هست Khansariha (219) (منظورم قیمت هاش تنده -مثلا برند caldwell - و باید طاقت شنیدن کمی قیمت های بالا رو ازش داشته باشین، به نظرم اگه خواستید بخرین حتما حضوری برین ، پیرمرد زیاد بدی نیست و کمی باهاش حرف بزنید راه میاد ولی خوب دیگه تورج هستش ، Khansariha (219)
من ٣ مدل شوتينگ رست تو مغازه تورج ديدم كه مدلهارو يادم نمونده اما قيمتهاش رو كلا فراموش نميكنم چون ابتدا فكر ميكردم داره شوخي ميكنه !! نگو بعدا فهميدم جدي داشته قيمت ميگفته !
لینک مرجع