انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام. خریدار 52 در حد اک 4.5 یا 5.5 . تا یک میلیون
سلام
دوستان نیازمند تور استتار رنگ نیزار هستم
اگه جایی سراغ دارید منو راهنمایی کنید
ممنون
(2014-10-28 07:31 PM)ali123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان نیازمند تور استتار رنگ نیزار هستم
اگه جایی سراغ دارید منو راهنمایی کنید
ممنون

دوست عزیز دقیقا نمیدونم چه طرحی مد نظرتون هست. شاید اینها بکارتون بیاد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار دیانا52کالیبر4.5درحدنو . فقط در اصفهان.
دوستان خریدار تفنگ دولول بغل هم ترک تافسن هستم در حد خوب قیمت بدین بهم لطفکردین یا نخجیر
خریدار مگسک دیانا 54 ، 52

[تصویر: 14146538991.jpg]
(2014-10-27 12:13 PM)M107 Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز من دنبال دوربین لیپرز 3.9.32 کامپکت میگردم توی هیچ سایتی ندیدم شما اطلاع ندارید کجا میتونم تهیه کنم، ممنون
سلام به همه دوستان
بنده خریدار دوربین قدیمی
زاوراوسکی مدل هبیش Swarovski Habicht 8x30 OLD VERSION ساخت اتریش هستم دوستان کسی سراغ داش یه ندا بده
اینو هم بگم دوربین قیمتی نیس فقط کلکسیونیه منم محض خنده میخوامش خخخ
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[/img]

[/img]
بابت حجم عکسها عذرخواهی میکنم امکان ویرایش بعد از ارسال پست امکانپذیر نبود
مدیران اگر امکانش هس پست بنده رو حذف تا دوباره ارسال کنم مطلب رو
بازم عذر میخوام
عرض سلام
داداش یکی از دوستان سایت چند وقت پیش یدونه کارکرده اینو داشت تا 1 تومن هم خریدم نداد قیمت اینا بالاست هر چقدر هم قدیمی و کارکرده باشه
قیمتش تو ایبی
(2014-10-30 10:56 AM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار مگسک دیانا 54 ، 52

[تصویر: 14146538991.jpg]

نبود ؟؟؟؟؟ Khansariha (172)
لینک مرجع