انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نیازمند چوب و چرخ ماهیگیر ی با فیمت مناسب هستمKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
دوستان تلمبه ویبلی یا هاتسان رو کسی قیمت داره؟
در ضمن هاتسان چند نوع تلمبه داره؟
قیمت اک در بازار 700 هست هم هاتسان 300 بار هم وبلی چون ساخت یه شرکت هستش. سریع قدیم تلمبه هاتسان 250 بار هست ولی سریع جدید 300 بار
سلام
از دوستان کسی میدونه این روزنه دید رو از کجا میشه تهیه کرد و قیمتش چنده ؟ روزنه دید های فعلی که رو دیانا هست متاسفانه از نوع مسابقاتی نیست . این روزنه رو میشه تو 4 حالت ازش استفاده کرد . تو عکس دوم مشخصه . اقا مسیح یه زمان دیانا 25 داشته شاید بدونه . کجایی اقا مسیح ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
خوشحالم که به خانواده حرفه ای این سایت پیوستم
نیازمند یک قبضه تفنگ at-44 هستم کارکرده ولی خوش قیمت
تفنگ سالم باشه خط وخش زیاد مهم نیست برام سلامت کالا مهمتره واینکه باز و تعمیری نباشه
به همراه متعلقاتش باشه که چه بهتر ممنون میشم پیشنهاداتتون رو ببینمKhansariha (8)
نیاز مند کلت بادی چینی با قیمت مناسب.5/5 باشه بهتره.
(2014-04-19 09:02 PM)danteh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
خوشحالم که به خانواده حرفه ای این سایت پیوستم
نیازمند یک قبضه تفنگ at-44 هستم کارکرده ولی خوش قیمت
تفنگ سالم باشه خط وخش زیاد مهم نیست برام سلامت کالا مهمتره واینکه باز و تعمیری نباشه
به همراه متعلقاتش باشه که چه بهتر ممنون میشم پیشنهاداتتون رو ببینمKhansariha (8)

Khansariha (8)
سلام دوستان
نیازمند روغن سلاح برای چرب کردن فلز at44 برای جلوگیری از زنگ زدگی هستم
دوستانی که اطلاع دارند لطفا مدل و مارک روغن رو به همراه عکس و قیمت بذارند
با تشکر از تمامی دوستان
(2014-04-20 03:15 AM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
نیازمند روغن سلاح برای چرب کردن فلز at44 برای جلوگیری از زنگ زدگی هستم
دوستانی که اطلاع دارند لطفا مدل و مارک روغن رو به همراه عکس و قیمت بذارند
با تشکر از تمامی دوستان

فکر میکنم یکی از بهترین موارد جهت جلوگیری از قسمت های فلزی سلاح پارافین مایع غیرخوراکی باشه
من استفاده میکنم و خیلی خوبه... Khansariha (8)
سلام دوستان دنبال چاقوی ویکتورینوکس مدل های Hunter Pro 0.9410.3 و Sentinel One Hand 0.8413.M3 هستم
لینک مرجع