انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.دوستان زاهدانی لطفا برام قیمت ترازو دیجیتال تا01.0گرم از اون کوچیکا رو بگیرن.Khansariha (8)Khansariha (172)
(2013-07-30 09:52 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان زاهدانی لطفا برام قیمت ترازو دیجیتال تا01.0گرم از اون کوچیکا رو بگیرن.Khansariha (8)Khansariha (172)

اگه میشه عکس هم بگیرید ازش.Khansariha (226)
دوستان اینجا شاید جای این حرف نباشه ولی کسی برد می کنه که به جای مارک های دیگه یدونه تفنگ دیانا یا وایرخ کارکرده تمیز بتونه بخره با قیمت خوب ./ کیفیت خوب ، قیمت خوب دیگه چی میخواین ! Khansariha (219)
کي ميگه ساچمه پيمان گير نمياد؟؟؟؟!!؟؟؟!!!!!
مو موگوم! کجا گیر میاد؟
دوستان اگه گير مياد يه برادري در حق ما بكنيدKhansariha (8)
سلام به دوستان عزیز
فروشنده ..........

برای فروش و اعلام موجودی هر جنسی حتما ابتدا با مدیر فروش هماهنگ شود تا تاپیک جداگانه برای فروش ایجاد بشه ، در صورت تکرار طبق قوانین با شما برخورد میشود و اخطار میگیرید
دوست عزیز برای خودت این سوال پیش نیامده که چرا بقیه علاف هستند و تاپیک فروش میزنند . مثل شما عقلشون نمیرسه بیان در این تاپیک اعلام موجودی کنند ؟؟؟ Khansariha (226)
سلام دوست عزیز
من که فروشنده بودم فروختمش(خواستم به بچهای انجمن بدم چون مفت مفت دادمش)
طرفاً جهت اطلاع
شرمنده اگر اشتباهی شد
درود فراوان_اين روزا اسير شدم هركي گيرم مياد ازم تفنگ ميخواد.دوستان يه تفنگ تانهايت 300 به غيرازشادو كپ پلاستيك چون طرف خاطر خوش نداره ازش،4/5 يا5/5 اگه بود يه ندا بدين برا پسرعموي گرام ميخوام_سپاس
دوست عزيز ميتونيد محصولات كرال رو تهيه كنيد
لینک مرجع