انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان..
یادتون میاد توی چند ارسال قبل گفته بودم که تهران هستم و اگه تفنگ نخرم باید برگردم به شهرم و بدبخت میشم؟؟
هیچی دیگه...نخریدم و از اون بدتر بدبخت هم شدم!!!چرا؟؟ چون فصل شکار شروع شده و ما بی تفنگ موندیم!!شادو1000 رو هم دادم رفت..Khansariha (219).
حالا اشکال نداره.اگهcenterpoint 4-16x40 AO MD IR یا لیپرز با همین مشخصات پیدا کردید لطفا به من خبر بدید که حداقل یه تیکه از لوازم رو خریده باشمKhansariha (256)!!
با تشکر از دوستان گلمKhansariha (48)
سلام.من میخوام یه pcpبخرم.موندم at44لانگ بخرم یا رین استورم Khansariha (226)لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)اونیکس چطوره؟لطف کنید یه قیمت هم بدیدKhansariha (8)
(2013-10-03 06:49 AM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من میخوام یه pcpبخرم.موندم at44لانگ بخرم یا رین استورم Khansariha (226)لطفا راهنمایی کنیدKhansariha (8)اونیکس چطوره؟لطف کنید یه قیمت هم بدیدKhansariha (8)

فداتشم يه كوچولو به اسم تاپيك دقت كن_بايد تو تاپيك مشاوره خريد سلاح مطرح كني

درمورد قيمت هم يه تاپيك به نام "گزارشي از قيمتهاي بازر" هست كه ميتوني توش سوال كني
سلام دوستان.نیازمند یه تفنگ وایرخ 30 هستم.هرکی سراغ داره خبرش رو به ما بده
نیازمند 2قبضه بلیزارد ورژن2 اکبند کالیبر5.5 قیمت مناسب .Khansariha (8)
با سلام
قرار بود عکسها با کاهش حجم در تاپیکها قرار داده بشه.در اثر عدم رعایت موضوع صفحه سنگین شده بود و ناچار شدم این پست به همراه 1 پست مرتبط حذف کنم.
دوست عزیز amirjoon لطفا مجددا پست بذارین و به این نکته هم توجه کنید
با تشکر
(2013-10-03 01:02 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
این وایرخ 30 آک هست .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-05 07:50 AM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-03 01:02 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
این وایرخ 30 آک هست .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
ایا این سایت قیمتاش به روز هستش
تا حدود خیلی زیادی ولی برای هماهنگی باهاشون تماس بگیرید .
سلام

دوستان من دنبال این دوربین ها هستم واسه دیانا 350

Leapers UTG 3-9x32 CQB Bug Buster
Leapers 4-16x50
centerpoint 3*9*32

لطفا اگه کسی داره یا جایی میشناسه که اصلش رو داشته باشه اطلاع بده

من مشهدم

مرسیKhansariha (8)
لینک مرجع