انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به همه دوستان
از دوستان كسي هست باروت و چاشني آزاد و قيمت اون رو سراغ داشته باشه؟
(2013-09-25 04:31 PM)shay نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان
از دوستان كسي هست باروت و چاشني آزاد و قيمت اون رو سراغ داشته باشه؟

شیراز باروت سبز ساچمه زنی بسته 250 گرمی 160 تومن
تو گزارش قیمت ها عکس و توضیحاتش رو گذاشتم چند روز پیش

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
با سلام به همه سروران ایشالا که ایام به کام باشه و سلامت باشید دوستان بنده حقیر همچنان نیازمند مخزن ای تی معمولی هستم Khansariha (8)حقیقتش ظاهرا اقای!ذکرعلی داره ولی بنده متاسفانه بخاطر رفتار بسیار بدش باهاش بحثم شد میخواستم اگه میشه دوستانیکه تهران تشریف دارن قبول زحمت کنن و یه قیمت ازش بگیرن مثل همیشه ارادتمند همه عزیزان هستمKhansariha (8)Khansariha (48)
سلام به همه دوستان گرامی

دنبال 52 در حد آک هستم اگه کسی برای فروش داشت یه ندا به ما بده ممنون

یا حق
من 6ماه پیش یه مخزن اتی ازش گرفتم 400تومن دیگه هم فکر نکنم داشته باشن یا اگه داشته باشن بفروشن
(2013-09-25 08:21 PM)ahooramazda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه سروران ایشالا که ایام به کام باشه و سلامت باشید دوستان بنده حقیر همچنان نیازمند مخزن ای تی معمولی هستم Khansariha (8)حقیقتش ظاهرا اقای!ذکرعلی داره ولی بنده متاسفانه بخاطر رفتار بسیار بدش باهاش بحثم شد میخواستم اگه میشه دوستانیکه تهران تشریف دارن قبول زحمت کنن و یه قیمت ازش بگیرن مثل همیشه ارادتمند همه عزیزان هستمKhansariha (8)Khansariha (48)

داداش یه زنگ بزن ببین داره واسش پول بریز واست بفرسته دیگه پشت تلفن که نمیشناسه
سلام دوستان.اگه کسی جی اس بی 18 داره یا سایتی جای رو میدونه که داره یه پ.خ بده.ممنون.Khansariha (8)
(2013-09-26 08:12 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.اگه کسی جی اس بی 18 داره یا سایتی جای رو میدونه که داره یه پ.خ بده.ممنون.Khansariha (8)

دوست عزیز چند بسته میخواید ؟
من 4 بسته JSB هاتسان 250 تایی کایبر 5.52 دارم .خواستی پیغام بده .
فقط دوتا سوال.18گرین هستن؟قیمت هر بسته؟Khansariha (8)
(2013-09-26 08:33 PM)greenaref نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط دوتا سوال.18گرین هستن؟قیمت هر بسته؟Khansariha (8)

بله دوست عزیز ساچمه jsb با وزن 18 گرین هستند .
خودم بسته ای 65 از مغازه منصور سهرابی خریدم .فقط اون موجود داشت الان هم اگر موجود داشته باشه 65 70 میده .الان هم چون دارم تفنگ هام را میفروشم فعلا بهشون نیاز ندارم .
لینک مرجع