انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
یعنی هیچکس نبود تو شهرشون ساچمه ی اذرخش داشته باشن برام بفرسته؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
(2015-11-08 07:54 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی هیچکس نبود تو شهرشون ساچمه ی اذرخش داشته باشن برام بفرسته؟؟؟؟Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)
سلام
دوست گرامی من خودشو پیدا نکردم ولی توی این دوتا سایت فروش زدن البته خرید اینترنتی میکنی حواستم جمع کن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حق
داداش من این سایت رو دیدم ولی میترسم خرید کنم اگه کسی تو شهرشون موجود هست ب قیمت3000 لطفا بگه ک واقعا نیاز دارم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-11-08 08:55 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش من این سایت رو دیدم ولی میترسم خرید کنم اگه کسی تو شهرشون موجود هست ب قیمت3000 لطفا بگه ک واقعا نیاز دارم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

چند بسته میخواهید ؟
من ی 10 تایی میخام
دوستان سلام
من یه وایرخ 100fsb کارکرده میخوام بخرم،از دوستان اگه کسی سراغ داره با این شماره تماس بگیره،ممنون
09183441233نوری
سلام دوستان
من یه دونه تفنگ ای تی لانگ دست دوم به قیمت مناسب میخام.دوستان اگه دارن یا جایی سراغ دارن ممنون میشم خبر بدن
تماس :۰۹۱۲۷۴۷۴۶۴۳م
(2015-11-09 09:04 PM)mhqamhqa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
من یه دونه تفنگ ای تی لانگ دست دوم به قیمت مناسب میخام.دوستان اگه دارن یا جایی سراغ دارن ممنون میشم خبر بدن
تماس :۰۹۱۲۷۴۷۴۶۴۳م
با سلام :
دوست عزیزآکبندش که نیست ، اگر دست دوم هم پیدا کردی به قیمت آکبند که هیچی ، اگر بالاتر ازقیمت آکبند هم بهت دادند ، کلاهت رو با آسمون هفتم اشنا کن !!!خخخخ
نه اینکه کالای بینظیری باشه ، نه ، اصلا در بازار نیست که حالا آدم بخواد شرایط هم براش تعیین کنه
سلام
دوستان ماشه دیانا میخوام برای دیانا 50.هر مدلی شد مورد نداره نو و کار کرده.ممنون میشم بهم یه خبری بده.موفق باشین
(2015-11-08 08:19 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-08 07:54 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست گرامی من خودشو پیدا نکردم ولی توی این دوتا سایت فروش زدن البته خرید اینترنتی میکنی حواستم جمع کن

یا حق
دوستان عزیز
این دو سایت کاملا مورد تایید هستند
علی الخصوص البرز شکار که در همین سایت هم عضو هستند و حسن نیت و خوبیشون قبلا ثابت شده هست
لینک مرجع