انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-09-02 11:43 PM)BROWNING X BOLT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
نیازمند فنر دور خزانه پنج تیر ترک هستم.فوریKhansariha (8)

نبووووووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(2014-09-06 10:43 PM)BROWNING X BOLT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-02 11:43 PM)BROWNING X BOLT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

نبووووووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز و هم استانی من ( ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم ) مگه تو فروشگاه های شکار یا تعمیرات سلاح این فنر گیر نمیاد ؟؟؟ آخه فکر نکنم چیز خیلی خاصی باشه / درسته ؟؟؟؟
Khansariha (8)
علی آقا شیراز گیرم نیومده....
به هر حال هر کی گیرش اومد محبت کنه خبرم بدهKhansariha (8)
تعمیر کارا دارن ولی دوس ندارن بفروشن.Khansariha (367)
میگن سلاحو باید بیاری
اگه اون فنر خشک شمش مانند مثل مال پنجتیر دستکش باشه حدود ۲۵۰_۳۰۰ خود فنر تنها هست مال یکی از دوستان شکسته بود دنبال خریدش بود پارسال که این حدود بهش قیمت داده بودن میخواست ببره جنگ افزار سازی که ارزونتر در بیاد دیگه نمیدونم چیکار کرد
(2014-09-06 08:49 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنان خریدار دوربین سنتر یا لیپرز در حد یا تعویض با کپسول کامپوزیت اکKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
با سلام :
دوست عزیز ، اگر کارت گیر کرده ، ببین کجا فنر میپیچن ببر بده اونجا برات لنگه شو درست میکنن فقط نگو ماله تفنگه که طرف حالش خراب میشه فکر میکنه از طرف داعش اومدی و سرویس های امنیتی هم دنبالتن و........
با توجه به اینکه شما در یک شهر بزرگ زندگی میکنید حتما باید فنر سازی داشته باشه . راستی نگفتید چرا اصلا خراب شده !! اگر خیلی آسیب ندیده باشه شاید با شیم گذاری بشه حلش کرد
سلام پایه دوربین 2تیکه رینگ 30 میخوام کسی سراغ نداره؟
(2014-09-07 12:55 AM)BROWNING X BOLT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی آقا شیراز گیرم نیومده....
به هر حال هر کی گیرش اومد محبت کنه خبرم بدهKhansariha (8)
تعمیر کارا دارن ولی دوس ندارن بفروشن.Khansariha (367)
میگن سلاحو باید بیاری

یه سر بزن فلکه فرودگاه..چندتا فنر سازی هست...نمونه فنر رو ببر بگو دقیق برات درست کنه

فکر کنم با 2000 تومن برات بسازن.....چندتا بساز که اگر احتیاجت شد دم دست داشته باشی
دوستان نیازمند به یک قبضه سلاح بادی دیانا 52یا54 کالیبر 5/5 کم کار بسیار تمیز ودست نخورده هستیمKhansariha (215)
ترجیحا اصفهان باشه که بتونیم حظوری از نزدیک سلاح رو ببینیم

در ضمن حتما ماشه 06 باشه
خریدار انواع لوله پی سی پی pcp کالیبر 5.5 یا همون 22
لینک مرجع