انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
باراکودای عزیز با آقای گودرزی صحبت کردم اهرم رو داشتند اگه بتونی زحمتش رو برام بکشی خیلی ممنون میشوم پیشاپیش سپاسگزارم .
كوچيك شما محمد هستم اين شماره منه احتمالأ شب ميرم پيشش يه تماس بگير تا آدرس و غيره رو ازت بگيرم 09187637209
سلام
نیاز به یک چرم دور پیستون 52 هستم
وقتی از سر لوله تفنگ با دهان هوا میدم از طرف پیستون میده بیرون احتمال داره چرم دور پیستون باشه؟
اگه عزیزان دارن اعلام کنند
(2014-01-13 12:44 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
وقتی از سر لوله تفنگ با دهان هوا میدم از طرف پیستون میده بیرون احتمال داره چرم دور پیستون باشه؟
من فکر میکنم واشر لوله باشه اگر اشتباه نکنم
دنبال تفنگ بادی اپاچی 900 دست دوم تمیز میگردم کسی داره با مدیر فروش هماهنگ کنه
(2014-01-13 01:11 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-13 12:44 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من فکر میکنم واشر لوله باشه اگر اشتباه نکنم

سلام قیمتش چنده ؟
میشه راحت پیدا کرد ؟
(2014-01-13 03:59 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قیمتش چنده ؟
میشه راحت پیدا کرد ؟
قیمت جدید که ازش ندارم.اما شما برین بگین واشر 3 گل 52 میخواهم.
یک زمانی(چندین ماه پیش،اخه بعد از اون قیمت نگرفتم)30،40 تومن بود.خیلی راحت هم پیدا میشه.Khansariha (256)
شکارای خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-12-21 06:12 PM)badform نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خذیدار چوک‌و آچار برای دو لول ترک
(تهران یا اهواز)
نیاز به فشنگ ام1 هم دارم .

Sent from my XL10 300S using Tapatalk
سلام دوستان نیازمند یه عدد قنداق تفنگ بادی ریتای ترکیه هستم خیلی فوری .اگر کسی از دوستان سراغ داره یا میتونه واسم تهیه کنه خیلی خیلی ممنون میشم ازش و لطف بزرگی در حقم میکنه.[تصویر: imagesUV1FEZC7.jpg]
خخخ من هم دنبال قنداق سالم برای کرال مگنوم ترکیه هستم ، کسی سراغ داشت خبر بده
لینک مرجع