انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .

.......................................................

دوست عزیز پست شما ویرایش شد
(2013-10-20 01:46 PM)mehdibahar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان..

دوست عزیز باید با هماهنگی مدیر فروش SOHEIL GUNSMITH تاپیک فروش بزنید
برادر سریع پست رو ویرایش کن خلاف قوانین هست
(2013-10-20 01:46 PM)mehdibahar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان.

سلام دوست عزیزم Khansariha (8)

برای ایجاد تاپیک فروش اجناستان ، اول با یکی از مدیران (SOHEIL GUNSMITH)هماهنگ فرمایید از طریق پیام خصوصی و بعد در تاپیکی که برایتان باز خواهند کرد اقدام به فروش و معرفی اجناس خود نمایید. با تشکر
به نام خدا

سلام دوستان

کسی کیف مناسب برای حمل at44 سراغ داره ؟ میخوام قیمت مناسب و اندازه ای باشه که تفنگ با دوربینش در کیف قرار بگیره و فوم ضد ضربه هم داشته باشه .

من اصفهان هستم .
(2013-10-20 01:58 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام خدا

سلام دوستان

کسی کیف مناسب برای حمل at44 سراغ داره ؟ میخوام قیمت مناسب و اندازه ای باشه که تفنگ با دوربینش در کیف قرار بگیره و فوم ضد ضربه هم داشته باشه .

من اصفهان هستم .

سلام مهدی جان Khansariha (8)
تو خیابان شیخ بهایی از طرف چهارباغ که بری سمت راست یک پاساژ هست که طبقه همکف آن لوازم موبایل دارند و طبقه بالای آن یک تولیدی کیف اسلحه در همه سایز و مدل هست از اونجا تهیه کن ،
فقط اگر میتونی تفنگت را حتما با دوربینش و اگر داره سایلنسرش ببر که سایز مناسبش را پیدا کنی ، قیمت ها هم مناسبه
اراد تمندKhansariha (48)
سلام
دوست عزیز من یه تلمبه وبلی دارم(مشتی مشتی) ولی با یک کپسول 6 کیلویی تعویض می کنم
اگر به کارت میاد در خدمتم
سلام دوستا ن قیمت تفنگ گامو مدل Whisper x الان تو بازار چنده
تهران یا اصفهان
حناب کاربر یاشار بنده هنوز خریدار دوعدد از اون والتر های خراب خستم .
(2013-10-21 03:45 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حناب کاربر یاشار بنده هنوز خریدار دوعدد از اون والتر های خراب خستم .
اتفاقاً اونی که زیاد هست و خریدارش کم همین تفنگ هست مرتضی جان.
چند روز پیش بود اطلاع دادن یکی موجود داره. باز میپرسم اگه تونستم اطلاعاتی کسب کنم حتماً خبر میدم که زود برید 2تا سالمش رو بخرید نه خراب :) سالمش آدم رو دیوانه میکنه چه برسه به خرابش.
خب در مجموع نسبت به تفنگهای دیگه یخورده نکات منفی اش زیاده. البته متناسب با قیمتش هست که 2.5 میلیونه !!!
تلورانس بین شات هم بنده کرونو نکردم ولی مسیح خان در حد 5 متر بر ثانیه میگفتن !!! یه چیزی در حد p1000 و همون مشکل ضعف عملکرد تو هوای سرد.
یعنی دقتش کمتر از وایرخ و دیستیت ولی بیشتر از اوانیکس و ...
ضعفهای دیگه هم که سره جاش هست بالاخره که آدم رو اذیت میکنه .اگه بودجتون محدوه چاره ای جز این نیست !
ولی اگه بودجه تکمیل هست و این تفنگ رو دوست دارید اونموقع باید سره مسئله ارزش گذاریتون روی خرید تفنگ باید تجدید نظر کنید
لینک مرجع