انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-06-13 02:04 PM)bastamcity نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .خریدار
Hatsan STRIKER 1000X
Hatsan Apachi 1100
در تهران. لطفا اگه سراغ داشتید اطلاع بدید.
سلام
خ فردوسی پایینتر از سفارت ترکیه، فروشگاه پایتخت، عماد صبوری
نیازمند دیانا 35یا 31 یا 27 بصورت آکبند هستم
سلام
خرادار یک عدد تفگ فنری دست دو در حدود قیمت ۵۰۰ تا ۶۰۰ هستم . ترجیحا دیانا و تمیز .
خصوصی بدید
سلام دوستان نیازمند مخزن بی تی 65 کارکرده یاقیمت مناسب هستم ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام دوستان،نیازمند شکاف درجه فابریکی مگنوم 350کلاسیک هستم،با تشکر
سلام دوستان عزیز Khansariha (8)Khansariha (8) به یک قنداق دیانا 27 نیازمندم با هرشرایطی !نو یا دست دوم هر جور که باشد!!Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
(2015-06-20 09:30 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز Khansariha (8)Khansariha (8) به یک قنداق دیانا 27 نیازمندم با هرشرایطی !نو یا دست دوم هر جور که باشد!!Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر

سلام همشهری یه فروشکاه نزدیک میدان امام حسین هست یه دستگاه عجیب داره میگن کارش تراش قنداقه یه سربزن شاید بتونه برات یکی درست کنه
(2015-06-21 12:58 AM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-20 09:30 PM)alimaleki نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام همشهری یه فروشکاه نزدیک میدان امام حسین هست یه دستگاه عجیب داره میگن کارش تراش قنداقه یه سربزن شاید بتونه برات یکی درست کنه

شماره ندارید ازش, ماشهرستانی ها هم بپرسیم
سلام دوستان به یک کپسول 6 لیتری سال ساخت 2010 به بالا تست شده نیازمندم Khansariha (8)
(2015-06-22 08:51 AM)MohammadNavigator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-21 12:58 AM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماره ندارید ازش, ماشهرستانی ها هم بپرسیم

سلام ندارم ولي دراولين فرصت ميگيرم
لینک مرجع