انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-10 10:34 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانKhansariha (8)
نیازمند اورينگ پورت AT44
هرکدوم از دوستان زحمت کشیدند برای خودشون دارند میگیرند ماراهم دریابند
با تشکر پیشاپیش
[تصویر: 13905035531.jpg]
همچنان نيازمند ياري سبزتان هستيم براي اورينك 1*5
يكي از دوستان عزيز كه هنگام باز كردن تفنگ پورت و اورينگها رو به باد فنا داد كه از تفنگ خودم فابريكش باز و روي تفنگ ايشون نصب شد و كارش راه افتاد و بحمد الله با قطعه ي جايگزين كه ساختم خودم براي هميشه از شر اورينگ و پورت راحت شدمKhansariha (219)
ولي ايشون بدليل وسواس زياد نياز به قطعه يدكي براي روز مبادا اونهم فابريك داره Khansariha (214)كه پورت رو براي ايشون تراشيدم ولي اورينگ هنوز...Khansariha (290)
انشالله كه با ديدن اين پست بدونه در دست اقدام هست خخخ
آقا بهروز میشه در تایپک ساخت قطعات درباره قطعه ای که ساختین توضیح بدید.Khansariha (8)
(2014-02-14 10:39 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا بهروز میشه در تایپک ساخت قطعات درباره قطعه ای که ساختین توضیح بدید.Khansariha (8)

انشاالله بعد يكماه كه اين قطعه سه ماه دوره تست اوليه اش رو گزروند بروي چشم عبدالله جانKhansariha (8)
من روح الله هستم.کاربرold hanterآقا عبدالله هستن.
این پست حذف میشود.
خریدار هاتسان ای تی ۴۴ مدل ۲۰۱۳ با لوله ی لوتار والتر کالیبر ۵.۵ با قیمت مناسب
Khansariha (8)
خریدار لول مگنوم350کالیبر5.5
ارادتKhansariha (8)
لوله مگنوم یکی از بچه های سایت دوستانشون داشتن میدادن 380 تومن که به نظر من ارزش خرید نداره با این قیمت. چند مدت پیش که من دنبالش بودم یکی از دوستان میگفت فردوسی هم داره یکی از فروشندگان.
(2014-02-16 09:08 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

برادر جان چرا اینقدر خودتا اذیت می کنید یه لانگ لول آلمان بخرید 250تومان فرقشه
پرسیدم اصفهان 2350
تازه گفت: قنداق TH ,دوربینش 3-9*44 و کپسولش 50سی سی بیشتر و قدرتش 10 ژول بیشتر
(2014-02-16 09:08 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

دکتر جان من همبنجا اعلام میکنم اگه شما تفاوت محسوسی بین لوله لوتار و معمولی دیدی یک قبضه ای تی پیش من هدیه داری لول لوتار بیشتر اسمه برای اشخاصی که به دنبال مارک هستن وگرنه هر دو از لحاظ دقت تست علمی و عملی شده نه ضریبbc بالاتری داره نه دقت بالاتری تشریف بیارید اصفهان من علمی و وعملی به شما اثبات میکنم . اگه میخواید خرید کنید ای تی معمولی خرید کنید و فکرتون رو درگیر نکنید بهترین ساچمه یا مجیک پلت این اسلحه هم جی اس بی 16 گرین و 18 گرین هستش .

موفق و پیروز باشید .
(2014-02-17 12:04 PM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

برادر جان چرا اینقدر خودتا اذیت می کنید یه لانگ لول آلمان بخرید 250تومان فرقشه
پرسیدم اصفهان 2350
تازه گفت: قنداق TH ,دوربینش 3-9*44 و کپسولش 50سی سی بیشتر و قدرتش 10 ژول بیشتر
گرون گفتند قیمتش 2000 است و معمولی هم که تو سایت خودمون 1650
لینک مرجع