انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
برام خ کنید لطفا ممنون Khansariha (8)
نيازمند به خريد كپسول كامپوزيت 9 ليتر به بالا
ترجيه نو باشه از مارك هاي كره اي مثل متال يا بالن گاز
اگه هم مارك هاي معتبر مثل دراگر يا msa باشه با شير اصلي و توليد 2010 به بالا ممنون ميشم پيشنهاد بدين
متشكرم
سلام کسی میدونه شرایط خرید تفنگ تراپ چیه و چجوری میشه خرید کرد
من میخوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینم چجوری میشه خرید کرد
باید تو باشگاه ای جایی عضو باشی تا بخری و هزینه خرید و سفارش رو ازکجا میتونم سوال کنم
(2015-08-16 12:54 PM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی میدونه شرایط خرید تفنگ تراپ چیه و چجوری میشه خرید کرد
من میخوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینم چجوری میشه خرید کرد
باید تو باشگاه ای جایی عضو باشی تا بخری و هزینه خرید و سفارش رو ازکجا میتونم سوال کنم

سلام
دوست عزیز باید به اداره تربیت بدنی محل اقامتدون مراجعه کنید خودشون کامل راهنماییتون میکنن ولی ترجیحا تفنگو با پروانه شکار بخرید چون تفنگایی که پروانشون ورزشی هست خرید و فروششون سخته و پروانه ورزشی زیاد تو خرید و فروش ارزش نداره و به پروانه شکار هم تبدیل نمیشه
یا حق
سلام خشاب 4/5 براویندی سیت نیازدارم درضمن کسی اندازه اورینگه داخل وخارج لوله ویندی رومیدونه یااگه داره خوشحال میشم خبرشوبده
ﺳﻼﻡ
ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ ﺁﻧﺸﻮﺗﺰ 335 ﮐﺎﻟﯿﺒﺮ 4/5
ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﻗﯿﻤﺘﺸﻮ دﺎره ياجايي که ميفروشن و ميدونه بگه ممنون ميشم
خریدار تلمبه هاتسان و دوربین سنتر زوم16 و سایلنسر اوانیکس
همگی در حدKhansariha (8)
(2015-08-12 04:09 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار تلمبه دست دو...
up...
درخواست خرید سایلنتر برای دیانا پی 1000 دارم. اگه راهنمایی کنید ممنون می شوم
برادر علوی برا خودتون میخواید بسلامتی p1000 خریدید Khansariha (8)
لینک مرجع