انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیز یه فشنگ شاهین اکسر مغازها هست اگه گیر نیاوردید بگید یه ادرس میدم دارد
(2015-01-17 10:42 PM)siligerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزیز من فشنگ نیاز دارم
10 روزه سلاح خریدم ولی هیچ فشنگی ندارم
ساچمه 4 و 5
کالیبر 12
اگر کسی نیاز نداره من رو همیاری کنه

اقایون فشنگ ازاد دونه ای 2500 تومان با ارائه جواز.کسی خواست ایمیل بزنه به ad3.kaktoos@Gmail.com
همه تو این چند وقته گیر فشنگ هستن چه خبره!!! کسی اگه استرلینگ سایز 5 خواست تو تهران ادرس دارم واس فروش دونه ای 3800 میده چند مدت پیش خودمم تهیه کردم اگه کسی ادرس خواست میتونه تو خصوصی بپرسه موفق باشین دوستانKhansariha (8)
[size=medium]سلام. دوستان من شهرستانم الانم کارم گیر کرده و نیاز منده واشر سر پیستون دیانا 52 اصلی و واشر سه گل پیستون هستم اگر کسی هست بتونه واسم تهیه کنه ممنون میشمKhansariha (8)
یا علی
سلام
دوستان یه کپسول ۶لیتری فلزی دارم میخوام با یه کپسول ۹یا ۱۲ لیتری تعویض کنم فرق نمیکنه فلزی یا کامپوزیت باشه تفاوتش هم نقدی میدم اگه موردی بود دوستان اطلاع بدن،تشکر
(2015-01-28 12:49 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=medium]سلام. دوستان من شهرستانم الانم کارم گیر کرده و نیاز منده واشر سر پیستون دیانا 52 اصلی و واشر سه گل پیستون هستم اگر کسی هست بتونه واسم تهیه کنه ممنون میشمKhansariha (8)
یا علی
سلام
داداش سمسار داره یه زنگ بزن واست بفرسته .
شمارشو اگه میشه لطف کنید بدین بهم.
بعد مطمئن باشم اصلی میفرسته؟
داداش سایتش sems هست یه سرچ بزن
نه راستش سابقه خوبی نداره
سلام دوستان . کسی سوماترا 2500 سراغ داره؟ قیمت؟
(2015-01-28 09:13 PM)jack نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . کسی سوماترا 2500 سراغ داره؟ قیمت؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
یه چیزی نیاز دارم گفتم اینجا رفت و امد زیاده اینجا بگم شاید کسی کمکم کردKhansariha (8)
نیاز منده فنر برای پوکه پران هستم واسه تعمیر چنتا اسلحه شکاری تک لول امریکایی و روس میخوام که فنر هاشون فرسوده شدند اگر کمکم کنید ممنون میشمKhansariha (8)
یا علی
لینک مرجع