انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-04-23 11:48 PM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلا م نیازمند مخزن اتی 44 دست دوم یاقیمت مناسب خوشحال میشم راهنمایی کنید
با سلام

خریدار دیانا 460 یا 350 مگنوم یا 52 بسیار تمیز و در حد برای یکی از دوستان هستم که متاسفانه بودجه خرید نو ندارند.با دوربین مناسب هم باشه بهتر
درود

خریدار شوتینگ رست ، با قبمت مناسب هستم،

ممنون
سلام دوستان Khansariha (48)
اگه کسی لوله مگنوم 350 داره لطفا اطلاع بده. یکی از دوستام نیاز داره
مرسی
نیازمنده پیستون دیانا 460 کسی داره یه ندا بده کام گیر گیره لطفا خبر بدین اگه سراغ دارین ممنونKhansariha (8)
یا علی
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) کسی ازاین کیتهای تیونینگ ست فابریک برای وایرخ85 دارد؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)باتشکر [تصویر: 14327221791.jpg]
سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)اینجا برای اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات است نه فروش!Khansariha (8)! برای فروش باید با مدیر سایت هماهنگ کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
سلام.نیاز فوری به واشر پیستون دیانا27 برا یه بنده خدا دارم. تشکر
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8)همچنان نیازمند 2عدد ماشه کامل وفنر ماشهB3 Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر [تصویر: 14329114911.jpg]
دوستان بنده خریدار سر نیزه برنو هستم اگه قصد فروش دارید پیام خصوصی بدید/ممنونم/
لینک مرجع