انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
الان تو تاپیک هر چه خریدید این دوستمون خریده 33 تومن
در ضمن اصل نیستند
عکس های دیگری از این چاقوhttp://www.google.nl/imgres?espv=2&es_sm=93&biw=1366&bih=630&tbm=isch&tbnid=fAl5IWBEt-bTiM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F6Pcs-lot-leather-gloves-racing-gloves-riding-gloves-motorcycle-gloves-tactical-gloves-faux-leather-grey%2F459683203.html&docid=Mgb9hSxauORaPM&imgurl=http%3A%2F%2Fimg.alibaba.com%2Fwsphoto%2Fv0%2F456649962%2F1Pcs-Browning-Knife-pocket-knife-knives-camping-knife-hunting-knife-Tactical-knife-388.jpg&w=700&h=739&ei=C0YgU9jsGMOryAORn4HYAw&zoom=1&ved=0CF4QhBwwAw&iact=rc&dur=341&page=1&start=0&ndsp=9
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25 تومن بندر آستارا اصلش پیدا میشه من دیروز برای خودم و بابام گرفتم. داداشم هم قبلا داشت و واقعا ازش راضی هستم. متشکرم یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-12 03:06 PM)zeraati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
25 تومن بندر آستارا اصلش پیدا میشه من دیروز برای خودم و بابام گرفتم. داداشم هم قبلا داشت و واقعا ازش راضی هستم. متشکرم یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

زراعتی جان! چاقوی برونینگ اصل اون هم ۲۵ تومن؟؟؟!!! امکان نداره عزیزم. برونینگ به گرون بودن محصولاتش معروفه از سلاح بگیر تا تی شرتش... Khansariha (8)
آقای Vicxtorن دست شما درد نکنه. شما استاد ما هستی. چاقوی برونینگ گرون هست ولی چون این آقا از خیلی قدیم خرید داشته قیمتش پایینه. پس توصیه میکنم که شما حتما یک سری بزنید. البته جسارت من رو ببخشید. ولی حتما یک سری بزنید و بخرید که معلوم نیست کی دوباره گیرتون بیاد.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-12 04:13 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-12 03:06 PM)zeraati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زراعتی جان! چاقوی برونینگ اصل اون هم ۲۵ تومن؟؟؟!!! امکان نداره عزیزم. برونینگ به گرون بودن محصولاتش معروفه از سلاح بگیر تا تی شرتش... Khansariha (8)

(2014-03-12 06:32 PM)zeraati نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای Vicxtorن دست شما درد نکنه. شما استاد ما هستی. چاقوی برونینگ گرون هست ولی چون این آقا از خیلی قدیم خرید داشته قیمتش پایینه. پس توصیه میکنم که شما حتما یک سری بزنید. البته جسارت من رو ببخشید. ولی حتما یک سری بزنید و بخرید که معلوم نیست کی دوباره گیرتون بیاد.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

دوستان مارک هایی مثل برونینگ هر چقدر هم که خرید قدیمی باشند و طرف آشنا باشه همچین قیمتی نیست...به قول دکتر برونینگ به گرونی معروفه

شاید مورد شما مثل مورد زیر بوده:
[تصویر: 13946198962.jpg]
قيمت : 33
خرید جناب alborzshop

یا مثلا گرابر رو کی میتونه 44 گیر بیاره؟؟؟؟خوب معلومه..هیچکی...چون اصلا نیست با این قیمت ها...
[تصویر: 13946198961.jpg]
قيمت : 44
خرید جناب alborzshop

(2014-03-12 05:42 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظرتون راجع به چاقوها چيه؟
چيني هستن ولي کيفيت خوبي دارن.

دلیل قیمت پایینش رو خود جناب alborzshop فرمودند...

یا علیKhansariha (8)
میتونم بپرسم تفاوت شون با اصل چی هست.
منم یه سری چاقو برونینگ با همین جعبه خریدم۲۵۰۰۰تومن کیفیت ساخت وتیغش خوب بود که البته طرح بود وساخت چین بود.فر،شنده از دوران مزوروییک هم داشته باشن به این قیمتها نمیده برونینگ اصل رو [size=large]مطمین باشید!
برای ابهام زدایی هم شده از همه دوستان عذر میخواهم چون که طرحش دقیقا عین اصل بود ولی ... . خلاصه اینکه من دیگه واسه خرید مایو هم تردید دارم از دست چین. اما دوستان به بزرگی خودشون ببخشن و تو نماز شبشون دعا کنن که ایشال.. چین...(شوخی) Khansariha (219)
با تشکر از همه یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ولی جدای از شوخی این از اون چیز هایی بود که من واقعا کیفیت عالی ازش دیدم و اگه دنبال شکار هستین به نظر من یکی از این ها خیلی کارتون رو راه میندازه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-03-12 02:20 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-11 11:58 PM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار لاستیک دهانه چشمی دوربین هستم
اگه کسی داره لطفا عکس به همراه قیمت برام پیام خصوصی بزاره
متشکرم
[تصویر: 08257887622787972969.jpg]
سلام
داداش اینجا گذاشتم که کسی دیگه هم خواست بدونه از کجا میتونه بخره

فقط سعی کنید 2 یا 3 تا سفارش بدید که هزینه پست ایران که 26 تومن هست سرشکن بشه فقط بیشتر سفارش ندید که تجاری میشه و گمرکی سنگین میخوره
از همه مهمتر اینکه سایزشون با هم فرق میکنه سایز چشمی دوربین رو بگیرید ببینید کدوم بهش میخوره

داداش من با کیفیت همون عکس که گذاشتم میخوام
این چینی ها که انگار با پلاستیک مواد دو جنس میسازن
سلام دوستان نیازمند ساچمه 5.5 یکی از ساچمه های زیر هستم ترجیحا تهران
1-کراسمن هالوپوینت
2-jsb exact 16
3-jsb exact 18
4-باراکودا (انواع هانتر)
لینک مرجع