انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-08-11 02:00 AM)ESI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شادو1000 اخرین قیمت جدیدش چنده دوستان

سلام دوست عزیز. لطفا سوالتون رو در این تاپیک مطرح کنید دوست عزیز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر... Khansariha (8)
نیازمند یه ۵۲ کالیبر ۴.۵ دسته ۲ تمیز یا اک با قیمت مناسب و ماشه ۰۶
نیازمند هارکیس اکار Khansariha (8)
رضا جان یکی از بچه ها تازه خریده بود فکر کنم در تاپیک هرچه خریدید یا تاپیک قیمتها عکسش را قرار داده بود .
از فردوسی و پاساژ نیکان گرفته بود .
(2013-08-11 12:41 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازمند هارکیس اکار Khansariha (8)

فکر کنم یه دونه شیراز دیدم برا فروش...تو کارتن بود هنوز....البته اگه سفارش کسی نبوده باشه...باید زنگ بزنم و بپرسم براتون اگر خواستید
(2013-08-11 02:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم یه دونه شیراز دیدم برا فروش...تو کارتن بود هنوز....البته اگه سفارش کسی نبوده باشه...باید زنگ بزنم و بپرسم براتون اگر خواستید
مرسی دوست عزیز .زحمت نبود قیمت بگیر.
امیرجان اگرتهران باشه باز برای من راحتتره .قیمتش الان چنده؟
(2013-08-11 02:34 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-11 02:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
راستش قیمت ندارم این هفته بازار برم براتون میپرسم .
(2013-08-11 02:34 PM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...داداش برات قیمت گرفتم...میگه 280 تومن...هارد کیس آکار
دوستان کسی فنر تیتان با افزایش قدرت (FAC) برای شادو 1000 سراغ داره ؟
(2013-08-11 09:31 PM)1122iman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی فنر تیتان با افزایش قدرت (FAC) برای شادو 1000 سراغ داره ؟
اولا فنر تیتان در ایران نیست در ثانی اگر هم وارد بشه قیمتش در حدود 250 هزار تومن در میاد که فکر نمیکنم برای شادو به صرفه باشد و در اخر هم شادو هزار به خاطر کیفیت پایین قطعات تحمل افزایش قدرت با فنر تیتان رو نداره برای همین فنر تیتان برای برند هایی تولید میشه که استحکام و ایمنی بالاتری دارند.
لینک مرجع