انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان پیشنهاد بدی به نظر نمیاد اما اشکالات زیادی در این بین هست اگر بتونیم به یک سسازو کار خوب برای اجرایی شدنش برسیم میشه اجراش کرد
دوستان شبتون بخیرKhansariha (8)
هیچ طرحی قبل از اجرا نکات قوت و ضعفش نمایان نمیشه ولی همونطور که مهندس سهیل فرمودند با در نظر گرفتن سازو کار درست و هدایت صحیح پیشنهاد اقای کوهنورد کاملا ارزنده است و بمرور زمان جا می افتهKhansariha (399)
با عرض پوزش(برای این که وارد بحث میشم)Khansariha (256)
به نظر من یکی از اصلی ترین فاکتور ها این است که باید قیمت هر دو اسلحه معین باشه،خیلی کم پیش میاد که وقتی میخواهند سلاحی را معاوضه کنند دقیقا قیمتش سر به سر بشه!!!و همچنین باید نحوه قیمت گذاری درستی هم بر معملات حاکم باشه وگرنه درصد رضایت مندی خیلی پایین میاد.Khansariha (226)
یا باید هر جنس در موقع ورود به اون تاپیک توسط گروهی از کاربران تعیین شده تعیین قیمت و تعیین سلامت بشه!!!و یا این که هر 2 نفر قیمت گذاری را به یک فرد امین که مورد تاییدشون هم باشه بسپارند.Khansariha (226)
در کل تاپیک ارزش مند و کار راه بندازی میشه(این که چند نفر اسلحه اراعه کنند و هر کس ببینه چی اسلحه ای میخواهد و بره صحبت بکنه،و یا با چند بار معاوضه به اسلحه مطلوبش برسه)و به نظر منم چیز خوبی میتوانه بشه و شاید خودمم ازش استفاده بکنم،اما مشکلات زیادی داره و باید براش قوانینی دقیق وضع بشه و اجازه داده نشه کوچک ترین حرکتی خارج از قوانین انجام بشه(چون بعدا باعث ناراحتی اعضا میشه)Khansariha (256)
شب خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام:
ممنونم از توجه و نظر دوستان . راستش خیلی وقته این مطلب تو ذهنم بود و میخواستم عنوانش کنم ولی مشکلاتی که در عمل ممکنه ایجاد بشه باعث میشد از گفتنش خود داری کنم . ببینید اعتماد کردن این روزها خیلی سخت شده . من یکبار بعد از دو-سه سالی که این سایت در حال شاگردی دوستان هستم ، برای اولین بار برای خرید یک اسلحه تو فروشگاه سایت پیشنهاد دادم . به صاحبش که اقای محترمی هم هست گفتم پول و اسلحه رو بفرستیم برای شخص ثالث که هر دو قبولش داریم که هم سلامت اسلحه شما تایید بشه ( که اگر در ارسال دو تا خط روش افتاد یا ........... برای صداقت و بزرگی شما شاهدی باشه) که نه من نه هیچ کسی نتونه به شما از گل کمتر بگه بدونی که پول هم پیش ادم مطمئنی است و برات حواله میکنه . اگر من بعد از دو روز تفنگ رو با جای اچار و خط و خش برات پس بفرستم بگم خراب بود و پول رو پس بده ، خوبه ؟ اقا انقدر ناراحت شدکه تو به من اعتماد نداری بابا این پولها ارزشی نداره بیا برات همینجوری بفرستم و.......... اخرشم به من نداد (فکر کنم از من خوشش نیومد !!!!!!) اینم بگم خدا شاهده بسیار با احترام باهاش صحبت کردم هنوز هم میگم شخص محترمیه . چکار کنیم از این برخورد ها پیش نیاد ؟ یکی نگه چینی 62 من از دیانا 54 تو سر تر بود سرم کلاه رفت ؟؟خخخخخخخخخخخخ لطفا راه کار ارائه بدید .با تشکر
به نظر من همونطور که برا فروش جنس یه سری قوانین خواص داریم مدیران عزیز هم لطف کنند یه قوانینی در این خصوص وضع کنند که بتونیم از این پیشنهاد جناب کوهنورد بهره ببریم
سلام
میشه ابتدا یه بخش گذاشت برای ارزش گذاری لوازم دوستان...خدا رو شکر در همه شهر ها دوستان قدیمی و معتبر مستقر هستند....میتونن حتی حضورا لوازم رو ببینند و نظر بدند و دیگر دوستان هم با شناختی که از صاحب مال دارند نظر و رای بدند...بعد قیمت گذاری بشه و آماده عرضه...البته طبق قوانین بازارچه باید کار بشه و حق کمیسیون انجمن محفوظ باشه...هر چند مبلغ زیادی هم نیست

بعد میشه طبق این روال همه دوستان لوازمشون رو معرفی کنند و سپس به نمایش گذاشته بشه...درست مثل حراجی های آخر هفته برخی مناطق...
اینجوری دوستان با لوازم همدیگه آشنا میشن و میتونن در مورد عوض کردن لوازم هم مذاکره کنند

یا علی

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
پیشنهاد خوبی هست اصلا عالیه . . من هم یه زمانی همچین ایده ای داشتم و دارم شرایطش هم برای من یکی فراهمه ولی امکان به پیش بردنش بدون تنش و برخورد خیلی کمه پیش شرط شناخت بین طرفین هست که اون هم تو دنیای مجازی خیلی زمانبره . بحث کارشناسی قیمت یک طرف . دیدن و چگونگی انجام مبادله . چه کسی اول بفرسته نحوه پرداخت تفاوت قیمتها و ...نیازمند یک تیم مدیریتی تمام وقت در درجه اول هست که اون هم در چنین فرومهای غیر تجاری توجیه نداره . احتمالا موجب جبهه گیری و مواردی میشه که ممکنه بعضی رفاقتها هم دچار کدورت بشه . قصدم این نیست که موشکافی کنم ماشالاه دوستان اگاه و روشنی اینجا داریم . یادم هست اوایل تیم مدریت نظر خوبی نسبت به همین فروشهای متداول نداشتن و دلایل محکمی هم مطرح کردند. شخصا نظرم اینه که یکی از جنبه های جالب سایتهای این چنینی همین موارد خرید و فروش هست به هر حال یه عده دوست دارن انواع سلاحها و سایر موارد را تجربه کنند و محیطهای به این شکل فرصت لازم را در اختیار ایشان قرار خواهد داد.
خریدار پایه 30 میلیمتری لعوپلد وریل مربوطه جهت موزر 98
(2014-01-29 12:34 AM)westernsolar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی
فکر کنم شما باید از اسلحه فروشی های تهیه کنید!!!(کسی برا بادی از اینانمیخرد)
من یک مورد فروشگاه زادهوش اصفهان دیدم ولی سایزشا نمیدونم
350تومان رینگ وپایه باهم
(2014-01-31 12:22 PM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-29 12:34 AM)westernsolar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی
فکر کنم شما باید از اسلحه فروشی های تهیه کنید!!!(کسی برا بادی از اینانمیخرد)
من یک مورد فروشگاه زادهوش اصفهان دیدم ولی سایزشا نمیدونم
350تومان رینگ وپایه باهم
سلام
فردوسي ، پاساژ صداوسيما،فروشگاه ديانا داره ولي قيمتشو نپرسيدم.
لینک مرجع