انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
همچنان خریدار لوله کالیبر 5/5Khansariha (8)
ماکت چوبی کبوتر چاهی هم هست به قیمت 15 هزار
خریدار سایت هولوگرافیک نوKhansariha (8)
خریدار لاستیک دهانه چشمی دوربین هستم
اگه کسی داره لطفا عکس به همراه قیمت برام پیام خصوصی بزاره
متشکرم
[تصویر: 08257887622787972969.jpg]
(2014-03-09 11:00 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همچنان خریدار لوله کالیبر 5/5Khansariha (8)

با اجازه مدیرانKhansariha (8)یکی از دوستان همشهری یه لول وبلی اسکات داره منتها کالیبرش۴.۵هست.
(2014-03-11 11:58 PM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار لاستیک دهانه چشمی دوربین هستم
اگه کسی داره لطفا عکس به همراه قیمت برام پیام خصوصی بزاره
متشکرم
[تصویر: 08257887622787972969.jpg]
سلام
داداش اینجا گذاشتم که کسی دیگه هم خواست بدونه از کجا میتونه بخره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط سعی کنید 2 یا 3 تا سفارش بدید که هزینه پست ایران که 26 تومن هست سرشکن بشه فقط بیشتر سفارش ندید که تجاری میشه و گمرکی سنگین میخوره
از همه مهمتر اینکه سایزشون با هم فرق میکنه سایز چشمی دوربین رو بگیرید ببینید کدوم بهش میخوره
سلام خدمت دوستان
من یه دونه ایر استیریپر هاتسان میخوام ترجیحا نو باشه.
از این مدلی که روی گالاتیان هست.
لطفا اگر کسی داره یا میدونه کجا دارن بهم خصوصی بگه.
ممنونمKhansariha (8)
سلام به دوستان عزیز . من چند بسته ساچمه جی اس بی و پرو مگنوم میخوام. کسی اطراف اندیشه یا شهریار جایی سراغ نداره که بتونم تهیه کنم. ؟به خاطر چند بسته ساچمه خیلی سخته تا فردوسی برم.
خريدار اي تي ٤٤ قنداق چوبي لول والتر و يا لول بلند قنداق چوبي
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان کسی قیمت این چاقوی مارک برونینگ رو میدونه؟
لینک مرجع