انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-13 11:11 AM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
نیازمند یک قبضه وایرخ دوازده خان 100fsbتامهول کاملا آکبند هستم.
متاسفانه از آقا مسیح هم خبری نیست.که زحمت خریدش رو بکشند.
دوستان اگه شماره آقا مسیح رو دارید برام پ.خ کنید البته 0913..... رو خودم دارم ولی ظاهرا دستش نیست چون کسی جواب نمیده.
مرسی
سلام دوست عزیز
آقا مسیح چند روزی مسافرت بودن و در حال حاضر هم دارن با بر و بچ اصفهان تو کوه خوش میگذرونن.ضمنا ایشون هم وایرخ 100fsb و هم وایرخ معلولی دم دستشون دارن.با همون شماره ...0913 تماس بگیرید جوابتون رو میدن.Khansariha (8)
(2013-09-12 12:15 AM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه احیانا دوربین ساید فکوس با زوم حداقل 4-16 به بالا سراغ داشتید اطلاع دهید....

امیر جان
دوربین میل دات دار با تنظیم پارالکس از بغل یا همان ساید فوکوس 2 3 مدل بیشتر در بازار یا دست پیدا نمیشه که قیمتاشون بالای 1 تومان هست .چقدر میخواید هزینه کنید ؟
(2013-09-13 11:50 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داش مسیح ستاره سهیل شدهKhansariha (8)

مسیح چشم به راهتیم.زود بیا!
(2013-09-13 04:44 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان
دوربین میل دات دار با تنظیم پارالکس از بغل یا همان ساید فوکوس 2 3 مدل بیشتر در بازار یا دست پیدا نمیشه که قیمتاشون بالای 1 تومان هست .چقدر میخواید هزینه کنید ؟

والا بحث پولش نیست باید بدونم چیا تو بازار پیدا میشه تا بتونم بد رو از بدتر انتخاب کنم شاید هم دست به دامن برادران وارد کننده شدم...
یه نمونه لیپرز هم که دوتا از دوستان داشتن و تو رنج 600 فروختن فقط نمیدونم چرا دیر میرسم سر ماجرا و بیشتر فروششون هم نمایشی هست تا فروش واقعی یعنی اینکه از قبل رزرو و فروخته شده هستن و فقط جهت خود شیرینی این کارو انجام میدن و یا شاید هم چنین چیزی اصلا وجود خارجی نداشته!!!!Khansariha (367)
(2013-09-13 10:41 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 04:44 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان

والا بحث پولش نیست باید بدونم چیا تو بازار پیدا میشه تا بتونم بد رو از بدتر انتخاب کنم شاید هم دست به دامن برادران وارد کننده شدم...
یه نمونه لیپرز هم که دوتا از دوستان داشتن و تو رنج 600 فروختن فقط نمیدونم چرا همیشه دیر میرسم سر ماجرا
البته به نظرم بیشتر فروششون هم نمایشی هست تا فروش واقعی یعنی اینکه از قبل رزرو و فروخته شده هستن و بیشترجهت خود شیرینی و افزایش اعتبار بازاریشون این کارو انجام میدن و یا شاید هم چنین چیزی اصلا وجود خارجی نداشته و فقط آگهی مهندسی شده باشه!!!!Khansariha (367)
(2013-09-13 12:10 PM)مهرداد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-13 11:11 AM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
نیازمند یک قبضه وایرخ دوازده خان 100fsbتامهول کاملا آکبند هستم.
متاسفانه از آقا مسیح هم خبری نیست.که زحمت خریدش رو بکشند.
دوستان اگه شماره آقا مسیح رو دارید برام پ.خ کنید البته 0913..... رو خودم دارم ولی ظاهرا دستش نیست چون کسی جواب نمیده.
مرسی
سلام دوست عزیز
آقا مسیح چند روزی مسافرت بودن و در حال حاضر هم دارن با بر و بچ اصفهان تو کوه خوش میگذرونن.ضمنا ایشون هم وایرخ 100fsb و هم وایرخ معلولی دم دستشون دارن.با همون شماره ...0913 تماس بگیرید جوابتون رو میدن.Khansariha (8)

دوست عزیز من 3/4 روز پیش با همین شماره باهاشون صحبت کردم.
امیرجان دوربین بدردبخور که میل دات باشه و شاید فوکوس باشه اونجور که من قیمت دارم بالای 1 میلیون هست .

قیمت اصلی اون مدل دوربین لیپرز Leapers UTG 6-24x56 AO Accushot SWAT هم دست دوش حدود 1400 هست محض اطلاع شما
دوربین هاواک 4-16*44 هم مثلا مدل Hawke Varmint 4-16x44 SF آکش حدود 1500 هست و دست دو تمیز و سالمش هم 1100 1200 هست .
دوربین هاواک 6-24*44 هم مدل Hawke Varmint 6-24x44 SF آکش حدود 1700 هست ولی من دست دوش را جایی ندیدم .

قیمت این دوربینها در بازار ایران بر اساس کیفیت - نام برند - قیمت جهانی و موجودیت یا موجود بودن در بازار تعیین میشه .مثلا هر دو این دوربینهای بالا قیمت جهانیشون حدود 200 دلار هست .دوربین هاواک الان در بازار امکان داره به سختی آکش پیدا بشه که حدود 1600 هست ولی این مدل دوربین لیپرز اصل اصلا در بازار آکش پیدا نمیشه .از طرفی دوربین لیپرز دارای دهانه 56 و تیوپ 30 میلیمتری هست و برای همین قیمتش کمی بالاتر هست .
(2013-09-13 10:41 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان

یه نمونه لیپرز هم که دوتا از دوستان داشتن و تو رنج 600 فروختن فقط نمیدونم چرا دیر میرسم سر ماجرا و بیشتر فروششون هم نمایشی هست تا فروش واقعی یعنی اینکه از قبل رزرو و فروخته شده هستن و فقط جهت خود شیرینی این کارو انجام میدن و یا شاید هم چنین چیزی اصلا وجود خارجی نداشته!!!!Khansariha (367)
امیر جان

یه نمونه لیپرز هم که دوتا از دوستان داشتن و تو رنج 600 فروختن فقط نمیدونم چرا همیشه دیر میرسم سر ماجرا
البته به نظرم بیشتر فروششون هم نمایشی هست تا فروش واقعی یعنی اینکه از قبل رزرو و فروخته شده هستن و بیشترجهت خود شیرینی و افزایش اعتبار بازاریشون این کارو انجام میدن و یا شاید هم چنین چیزی اصلا وجود خارجی نداشته و فقط آگهی مهندسی شده باشه!!!!Khansariha (367)

امیر داداش یه سنتر بگیر خیال خودتو راحت کن من الان هم رو گالاتین هم رو 270 انداختم با اینکه لیپرز 6-24 اصل دارم ولی همینطور اک گذاشتم توی کمد و روی هر دو تا تفنگ سنتر انداختم چون لیپرز سنگینه و کیفیت بالاتری هم از سنتر نداره (به نظر من)و زوم 16 هم کاملا کفایت میکنه
دوستان اگر کسی اطلاعاتی از قیمت و جنس تیغه و...داره از این مارا بی نصیب نزاره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-14 12:40 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر جان

امیر جان

امیر داداش یه سنتر بگیر خیال خودتو راحت کن من الان هم رو گالاتین هم رو 270 انداختم با اینکه لیپرز 6-24 اصل دارم ولی همینطور اک گذاشتم توی کمد و روی هر دو تا تفنگ سنتر انداختم چون لیپرز سنگینه و کیفیت بالاتری هم از سنتر نداره (به نظر من)و زوم 16 هم کاملا کفایت میکنه

دوست عزیز ایشون دوربین ساید فوکوس میخواد یعنی تنظیم پارالکس کنار تبلک ها باشه وگرنه بقول شما همین سنترپوسنت 4-16 روی 270 هم امکان داره وجواب بده ولی در هنگام شکار و تیراندازی کار با دوربینهای دارای تنظیم پارالکس از بقل بسیار راحت تر هست .

در مورد لیپرز همانطور که میدونید دو مدل چینی و آمریکایی وجود داره .از نظر جواب دادن روی تفنگ و ... هر دو مثل هم هستند .من خودم همیشه میگفتم هر دور مدل مثل هم هستند و چه نیازی به خرید مدل اصل هست و ... ولی یه تفاوتهای عمده هم وجود داره که زمانی که لیپرز اصل خریداری کردم فهمیدم و به اونا پی بردم .:

1- فقط چند مدل از دوربینهای لیپرز را میشه بصورت چینی پیدا کرد و مثلا دوربینی مثل Leapers UTG 6-24x56 AO Accushot SWAT اصلا کپی چینی نداره .مدل جدیدترش هم که 6-24*56 هست تازه 1 ماه هست تولید و وارد بازار آمریکا شده .

2 - دوربینهای لیپرز کپی شده همه دارای تیوپ 1 اینچی هستند و دوربین لیپرز با تیوپ 30 میلیمتری کپی نشده .همانطور که میدونید تیوپ 30 میلیمتری باعث عبور بیشتر نور و افزایش کیفیت و شفافیت تصویر میشه .

3- کیفیت دوربینهای کپی شده بسیار بالا هست و روی تفنگهای لگد دار و ... هم کاملا جواب میدهند ولی کیفیت لیپرز اصلی بسیار بالاتر هست و حتما باید هر دو مورد را از نزدیک ببینید تا تجربه کنید .

4- در مورد این دوربین Leapers UTG 6-24x56 AO Accushot SWAT بنظر من رتیکلش واقعا بهتر از لیپرزهای کپی هست .قطر رتیکل این دوربین تقریبا نصف قطر رتیکل دوربینهای کپی هست و بسیار بسیار ظریف کار شده و در شکار و تیراندازی این مورد بسیار لذت بخش هست .

قبلا در بازار یک مدل دوربین BSA Tactical هم دیده بودم که تنظیم پارالکس از بقل داشت و میلدات هم بود ولی با دوربینهای هاواک و لیپرز بنظر من قابل مقایسه نبود و بیشتر به درد پشت ویترین و جلب مشتری میخورد .
سلام دوستان.....

دوستان کسی میدونه از کجا میتونم شیشه 1 میل گرد به اندازه دلخواهم سفارش برش بدم؟؟؟

باید چه جور جایی برم ؟؟

به نظرتون گرد بر شیشه که دقیق ببره وجود داره؟؟؟
لینک مرجع