انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-11-09 08:28 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 03:17 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 01:39 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیازمند یک برد سایتر فشنگی داخل لوله برای کالیبر .023 میباشم.( البته مناسب قیمت)

داداش کالیبر .023 دقیقا چیه؟؟؟

منظورتون کالیبر 230 بود آیا؟؟؟
منظورتون این مدله؟؟؟

[تصویر: img.php?image=7158_img_20131019_110933_1_ioy4.jpg]

این مربوط به کالیبر 230 هست...قیمتش هم روش برچسب خورده

کالیبر 8-57 هم باشه من نیاز دارم.
خریدار کندر با قیمت مناسب ویا تعویض با 5 تیر دستکش کالیبر 12 آک.

ببخشید این کالیبری که فرمودید گلوله زنه یا ساچمه زن؟؟

فروشنده فقط همین یک مدل رو داشت که داخل لوله قرار میگرفت...ولی یه مدل دیگه داره که سر لوله نصب میشه و برای همه کالیبر ها استفاده میشه
از دوستان اگر کسی سنگ چاقو تیزکن خوب سراغ داشت به من خبر بده
[تصویر: 13842803361.jpg]
خریدار تلمبه هاتسان 300 بار با قیمت مناسب
(2013-11-12 09:58 PM)rezakaraj نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان اگر کسی سنگ چاقو تیزکن خوب سراغ داشت به من خبر بده

سلام و ارادتKhansariha (8)
آقا رضا تو بازار سنگ تیز کن خوب خیلی کم گیر میاد ، یکی از بهترین جاهایی که شما میتوانید تهیه کنید به قصاب های آشنا بسپارید از جنس سنگ های خوبی که خودشون میخرند برای شما هم بخرند ، بعضی وقتها هم دم کشتارگاه ها چیزهای خوبی برای فروش به قصاب ها میاورند اعم از چاقو ، مصقل و سنگ .
خریدار کپسول فولادی ترجیحا تاریخ جدید (2010). 300 بار 450 تست. اگه دوستان جایی سراق داشتند با قیمت مناسب خبر بدن.
خریدار کیسه خواب مارک کلمبیا . جایی داشت پ خ بدید .
واشر و فنر اصلي ديانا 27 اگه كسي سراغ داشت بي زحمت يه ندا برسونه
(2013-11-09 08:46 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 08:28 PM)adak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 03:17 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 01:39 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نیازمند یک برد سایتر فشنگی داخل لوله برای کالیبر .023 میباشم.( البته مناسب قیمت)

منظورتون این مدله؟؟؟

برادر جان کالیبر 0.23 یا همان خفیف معروف است. میشه شماره و آدرش فروشگاه مربوطه را بزارین تا خودمان تماس بگیریم تهیه کنیم.
البته قصد جسارتی به شما نداریم برای اینکه اشتباهی در کالیبر وخریدمان نشه عرض مکنیم.

فروشنده فقط همین یک مدل رو داشت که داخل لوله قرار میگرفت...ولی یه مدل دیگه داره که سر لوله نصب میشه و برای همه کالیبر ها استفاده میشه
دوستان نیازمند پیستون کرال نو هستم کسی سراغ داره یه ندا بده ممنون
(2013-11-14 11:19 AM)mohandesjavid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-09 08:46 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتون این مدله؟؟؟

برادر جان کالیبر 0.23 یا همان خفیف معروف است. میشه شماره و آدرش فروشگاه مربوطه را بزارین تا خودمان تماس بگیریم تهیه کنیم.
البته قصد جسارتی به شما نداریم برای اینکه اشتباهی در کالیبر وخریدمان نشه عرض مکنیم.

اقای مهندس جاویدRimfire های که ما دیدم و0.22 و 0.177 بودن مقداری در خصوص اسلحه و0.23 که دارید توضیح بدید. !!!!!!
لینک مرجع