انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.خریدار لوله دیانا ۳۶ کالیبر ۴.۵ هستم.۵.۵ دلمو زده.خخخخخخخ
سلام.
شانس منو باید زد به دیوار باهاش دارت بازی کرد!!
امروز میخواستم برم ذکر علی که رویال بخرم...ولی مثل اینکه مغازه تا یک شنبه تعطیله!!!
توی فردوسی جای دیگه هم رویال 4.5 داره که امروز باز باشه؟؟
من فقط امروز تهران هستم....اگه امروز نخرم باید برم تا سه ماه دیگه...بدبخت میشم!
S.O.S!! S.O.S
درود بر دوستان عزیزKhansariha (8)
نیازمند اورینگ وایتون برا هاتسان at-44 هستم دوستانی که میتونن تهیه کنن منو یاری کنند
با تشکر
نیازمند ساچمه کراسمن 22. هالو پوینت قیمت مناسبKhansariha (8)
دوست عزیز منظور از قیمت مناسب رو خوب متوجه نشدم. الان تهران ساچمه کراسمن چه 4/5 و چه 5/5 80 هزار تومان است. حالا با یه مقدار چونه زدن شاید 77 هم بشه خرید.
سلام.
دوستان من به چیزی نیاز دارم اما پیداش نمیکنم.تو همین سایت هم هست.
یکی از دوستان چند وقت پیش لطف کردن و نسخه موبایلی نرم افزار چیرگان گذاشته بودن .حالا هر چی می گردم پیدا نمیکنم.
اگر دوستی ازش اطلاع داره لطفا در هیمن تاپیک پست مربوطه بذاره.
با تشکر
(2013-09-20 07:03 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
یکی از دوستان چند وقت پیش لطف کردن و نسخه موبایلی نرم افزار چیرگان گذاشته بودن .حالا هر چی می گردم پیدا نمیکنم.
با تشکر

واسه شما آپلود کردم توی تاپیکش هم میزارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-20 07:03 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
با تشکر

جلال جان شیراز موجوده به قیمت 50 اودلار...فکر کنم دهنادی داره...خخخخخخخخخخخخخخخخخ

شوخی بود...برات پ.خ میکنمKhansariha (214)
سلام.
با تشکر

سلام جلال جان
این لینک اصلی که همه نسخه ها در اون موجود میباشد . Khansariha (256)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-20 05:40 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز منظور از قیمت مناسب رو خوب متوجه نشدم. الان تهران ساچمه کراسمن چه 4/5 و چه 5/5 80 هزار تومان است. حالا با یه مقدار چونه زدن شاید 77 هم بشه خرید.

یه زمانی چقدر دنبال کراسمن 4.5 بودم :)

دوستان قیمت اتی 44 با لوله والتر و دیانا 34 4.5 رو داره؟
لینک مرجع