انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود دوستان... Khansariha (8)
خریدار وایروخ ۷۷ یا ۵۷ کالیبر ۴.۵ آکبند هستم
اگه دوستان جایی رو سراغ دارن لطف کنن و پیام خصوصی بدن
متشکرم... Khansariha (8)
دوستان هرگونه خرید و فروش بیسیم حتی در محدود فرکانس مجاز خلاف قوانین انجمن هست
(2014-03-07 08:22 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرگونه خرید و فروش بیسیم حتی در محدود فرکانس مجاز خلاف قوانین انجمن هست

آقا سهیل بیسیم هایی که طبق استاندارد و مجوزات سازمان تنظیم و ارتباطات رادیوی باشه که مشکلی نداره (دیگه کار ما سیستم های مخابراتی بیسیم هست خودت که بهتر می دونی)و !!!!!
در ضمن برای شرایط خاص هم میشه مجوز اخذ کرد
خریدار 56 یا 54 اکبند یا در خد اک
مهدی جان کلا خط مشی ما در انجمن اجتناب از ورود به حوزه های است که بی دلیل میتونه منجر به بروز تنش با نهادهای مربوط بشه
به قول معروف تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
At44_10 باکپسول 9 لیتری 2006 با 300 بار کاری به همراه دوربین و سایلنسر فابریک با کیت شارژ جهت فروش . پول لازمم کلش 2600 به شرط تضمین
(2014-03-08 12:38 PM)mostafaagai نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
At44_10 باکپسول 9 لیتری 2006 با 300 بار کاری به همراه دوربین و سایلنسر فابریک با کیت شارژ جهت فروش . پول لازمم کلش 2600 به شرط تضمین
دوست عزیز این تایپیک مربوط به اعلام نیاز دوستان می باشد. برای فروش با مدیر فروش سایت آقا سهیل با کاربری soheil gunsmith تماس بگیرید.
ممنون دوست عزیز حتما
نیازمند تلمبه 300 بار هاتسان فقط اکبند
(2013-07-13 06:33 PM)حامدگلپا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار وایرخ 100 جدید 12 خان، FSB تامهول کالیبر 5.5 هستم.
اگر با قیمت مناسب خبر دارید اطلاع بدید.

سلام من یه وایرخ 100s دارم یک ماه کار کرده اگه خواستید بفرماییدKhansariha (8)
لینک مرجع